اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
ﺳﻪشنبه 13 مهر 1395
تعداد بازدید: 1832
تعداد نظرات: 0

جشن خانوادگی عترت در استان کرمان برگزار شد

جشن خانوادگی عترت در استان کرمان برگزار شد
در راستای تکریم و تحکیم کانون خانواده جشنواره خانوادگی عترت با حضور همسران، فرزندان و کارکنان استان کرمان برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان کرمان، رضا عسگری  معاون سرمایه انسانی و آموزش در این مراسم طی سخنانی عنوان داشت: مأموریت اصلی معاونت سرمایه انسانی تأمین، پرورش و نگهداشت سرمایه ارزشمند انسانی متخصص، متعهد، تندرست و بانشاط برای تحقق چشم انداز بانک است و برای انجام این هدف تمام عزم خود را جزم نموده ایم.

وی حفظ کارکنان توانمند را دیگر رسالت‌ اساسی مدیریت منابع انسانی عنوان کرد و ابراز داشت: بانک مهر اقتصاد با اهمیتی که برای سرمایه ارزشمند انسانی خود قائل است، همواره بر آنست تا با تهیه و تدوین برنامه های متنوع در جهت تامین سلامت جسمانی و روانی کارکنان خود گام بردارد.

معاون سرمایه انسانی و آموزش اجرای طرح اسماء، برنامه ریزی برای اجرای طرح ارگونومی محیط کار، برنامه ریزی برای اجرای طرح شناسایی عوامل استرس زا، اجرای برنامه های آموزشی در حوزه سلامت کارکنان و خانواده ها، توسعه خدمات و سطح پوشش بیمه های تکمیلی و برگزاری المپیاد ورزشی کارکنان را از برنامه های حوزه سلامت معاونت سرمایه انسانی عنوان کرد.

وی ابراز داشت: ارزیابی نتایج کسب شده بر اساس تمامی ارزیابی های صورت گرفته در حوزه های پزشکی در طرح اسما از کارکنان بانک نشان می دهد که بیش از 63 درصد از کارکنان بانک مهر اقتصاد در بالای خط سلامت قرار می گیرند.

علی جعفری رئیس اداره امور شعب استان کرمان نیز در ابتدای این جشنواره زنان را رکن اصلی سازنده جامعه دانست و گفت: نقش زنان به عنوان نخستین آموزگاران خانواده در ایجاد همدلی و همزبانی بسیار موثر است.
تصاویر
  • جشن خانوادگی عترت در استان کرمان برگزار شد
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت