اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
ﺳﻪشنبه 18 خرداد 1395
تعداد بازدید: 2301
تعداد نظرات: 0

اجرای فرامین مقام معظم رهبری مهمترین اولویت بانک است

اجرای فرامین مقام معظم رهبری مهمترین اولویت بانک است
مدیر عامل بانک مهر اقتصاد در بازدید از شعب استان زنجان گفت: اجرای فرامین مقام معظم رهبری مهمترین اولویت ما می باشد.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان زنجان، سید ضیا ایمانی مدیرعامل بانک - در حاشیه بازدید از شعب استان زنجان در جمع همکاران با بیان مطلب فوق، گفت: سیاست ها، اهداف و برنامه های بانک در راستای اهداف اقتصادی نظام می باشد لذا باید توجه داشت امروز که تاکید ولی امر مسلمین بر اقتصاد مقاومتی است وظیفه ما فعالان عرصه اقتصادی دو چندان می شود.

مدیر عامل بانک مهر اقتصاد با بیان اینکه با افزایش خدمات می توان خلق ارزش کرد، ابراز داشت: باید همت کنیم با ارائه خدمات مطلوب در افزایش تولید داخلی و رونق چرخه اقتصادی تاثیر گذار باشیم.

ایمانی در بخشی دیگر از سخنانش  از شش ماهه اول سال به عنوان ماه های اصلی و بهترین فرصت بانک برای مصرف بهینه و سودآوری نام برد و گفت: توازن بین جذب منابع و مصرف بهینه آن معادله ساده سودآوری است و قطعا اختلاف زیاد بین جذب منابع و پرداخت تسهیلات برای بانک هزینه ساز خواهد بود بنا بر این باید برنامه ریزی لازم در جهت سودآوری بانک صورت گیرد.

بر اساس این گزارش مدیر عامل بانک مهر اقتصاد در سفر به استان زنجان ضمن تقدیر از زحمات محمد قضایی رئیس سابق اداره امور شعب استان زنجان حکم مسئولیت عبدالرضا خاتمی رئیس جدید اداره امور شعب استان را به وی ابلاغ کرد.

بازدید از بیمارستان پرتو درمانی مهرانه زنجان نیز از دیگر برنامه های ایمانی در این سفر بود، وی در حاشیه بازدید از این مجموعه خیریه، گفت: جست و جوی عمل خیر دلیل بر یافتن خوبی ها و سرازیر شدن برکت از سوی خداوند متعال می شود و قدم گذاشتن در راه پر تلاطم و دشواری که رضایت خداوند متعال در آن باشد مصداق بازر باقیات و صالحات است.

گفتنی است بیمارستان تخصصی پرتو درمانی مهرانه زنجان با تجهیزات فوق پیشرفته در زنجان به مداوای رایگان بیماران سرطانی از کل کشور می پردازد و منابع مالی آن در احداث و درمان بیماران با مبلغی بالغ بر 300 میلیارد ریال توسط خیرین زنجانی تامین می گردد.
تصاویر
  • اجرای فرامین مقام معظم رهبری مهمترین اولویت بانک است
  • اجرای فرامین مقام معظم رهبری مهمترین اولویت بانک است
  • اجرای فرامین مقام معظم رهبری مهمترین اولویت بانک است
  • اجرای فرامین مقام معظم رهبری مهمترین اولویت بانک است
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت