اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
شنبه 25 اردیبهشت 1395
تعداد بازدید: 2137
تعداد نظرات: 0

حمایت از تولید مهم ترین نیاز اقتصادی کشور است

حمایت از تولید مهم ترین نیاز اقتصادی کشور است
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل در دیدار با رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد در استان، حساس ترین و مهمترین نیاز اقتصادی کشور را سرمایه گذاری و حمایت از تولید عنوان کرد.

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل در دیدار با رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد در استان، حساس ترین و مهمترین نیاز اقتصادی کشور را سرمایه گذاری و حمایت از تولید  عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان اردبیل، حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید حسن عاملی امام جمعه اردبیل در این دیدار با اشاره به شعار سال مقام معظم رهبری (مدظله العالی) حمایت از تولید و اشتغال را امری بسیار حساس و ضروری دانست و گفت: وظیفه بنگاه های اقتصادی در این مهم، بسیار خطیر و حساس است لذا باید نقش سازنده خود را به خوبی ایفا نمائید و از افراد با صلاحیت و تولید کنندگان حمایت کنند.

حجت الاسلام و المسلمین عاملی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به خصومت و دشمنی استکبار جهانی به رهبری آمریکا تصریح کرد: تهدیدها و تحریم ها هرگز علیه جمهوری اسلامی متوقف نخواهد شد از این رو دشمن به محاصره همه جانبه ایران اسلامی خصوصاٌ محاصره یا تحریم اقتصادی روی آورده است.

وی افزود: در چنین شرایطی باید در مقابل این زیاده خواهی با قدرت و صلابت ایستاد و برای مقابله با آن زیر ساخت های مستحکم و اقتصاد قوی ایجاد کنیم که مقوله اقتصاد مقاومتی مورد نظر مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) ناظر بر این موضوع است.

عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: برای خدمت به جامعه و توانمند کردن مردم نباید تنها به فکر انتفاع بود لذا باید کاری کنید که الگو قرار بگیرید.

محرم خرم رئیس اداره امور شعب استان اردبیل  نیز در ادامه گزارشی از عملکرد بانک مهر اقتصاد در حوزه های بانکداری بدون ربا و اقتصاد مقاومتی ارائه کرد و گفت: این بانک در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی تمام توان خود را به کار گرفته است.

وی افزود: بانک مهر اقتصاد استان اردبیل در سال گذشته بیش از 31 میلیارد ریال تسهیلات به بخش های تولیدی، صنایع کوچک و پربازده و بالغ بر 550 میلیارد ریال تسهیلات تکلیفی و تسهیلات به طرح های اشتغال زا پرداخت کرده است.
تصاویر
  • حمایت از تولید مهم ترین نیاز اقتصادی کشور است
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت