اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
یکشنبه 19 اردیبهشت 1395
تعداد بازدید: 3226
تعداد نظرات: 0

بازدید معاون اعتبارات از شرکت فولاد کاوه جنوب کیش

بازدید معاون اعتبارات از شرکت فولاد کاوه جنوب کیش
معاون اعتبارات و بین الملل بانک مهر اقتصاد به همراه رئیس اداره امور شعب غرب استان تهران در راستای حمایت از طرح های اقتصاد مقاومتی از شرکت فولاد کاوه جنوب کیش بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد غرب استان تهران، ایرج نیک اختر - معاون اعتبارات و بین الملل بانک و محمد قضایی - رئیس اداره امور شعب غرب استان تهران در سفر به بندرعباس و بازدید از شرکت فولاد کاوه جنوب کیش با غلامحسین غلامی رئیس هیات مدیره این شرکت دیدار کردند و از نزدیک در جریان فرآیند تولید فولاد در این واحد صنعتی و برنامه ریزی های آتی آن قرار گرفتند.

نیک اختر با اعلام حمایت بانک مهر اقتصاد از طرح هایی که در راستای حمایت از تولید داخل اجرایی می شوند، گفت: در شرایطی که مقام معظم رهبری سال 95 را با عنوان اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نامگذاری کرده اند، حمایت از تولید داخلی در راستای تامین نیازهای تولید کنندگان و افزایش محصولات صادراتی یکی از مهمترین عواملی است که می تواند، زمینه مقاوم سازی اقتصاد را فراهم کند.

نیک اختر در ادامه با تقدیر از تلاش های مجموعه فولاد کاوه جنوب کیش، تصریح کرد: با تلاش هایی که در میان کارکنان و دست اندر کاران شرکت کاوه جنوب کیش صورت گرفته، می توان افق های روشنی برای توسعه فعالیت های تکمیلی و توسعه صادرات در این شرکت متصور شد.

محمد قضایی - رئیس اداره امور شعب غرب استان تهران نیز در این دیدار حمایت از تولید داخلی را یکی از راهبردهای کلان بانک مهر اقتصاد در سال95 عنوان کرد و گفت: این بانک در صدد است تا با حمایت از صنایع و تولید کنندگان در تحقق اقتصاد مقاومتی و توسعه پایدار کشور سهیم باشد.

قضایی خاطر نشان کرد: با توجه به اهمیت انتقال تکنولوژی های کاربردی و تامین مالی فعالیت های مولد اقتصادی، بانک مهر اقتصاد بنا دارد تا با ایجاد تعاملات موثر و خدمت رسانی مناسب از تمام ظرفیت های خود برای کمک به تولید و صنعت استفاده کند.

در ادامه، غلامحسین غلامی - رئیس هیات مدیره شرکت فولاد کاوه جنوب کیش با تقدیر از حمایت های بانک مهر اقتصاد از صنعتگران، گفت: مجتمع فولاد کاوه جنوب کیش در شرایطی فعالیت های خود را آغاز کرد که کشور در تحریم قرار داشت و محدودیت های اقتصادی فضای صنعت، تولید و بازرگانی کشور را فرا گرفته بود از اینرو افتتاح این کارخانه در این بازه زمانی نشان از توان بالای نیروهای داخلی برای شکستن حصر تحریم ها محسوب می شود.

وی در ادامه به معرفی شرکت های تحت نظر این مجموعه پرداخت و گفت: شرکت فولاد کاوه جنوب کیش در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس با تولید 5/5 میلیون تن فولاد دارای مزیت های فراوانی برای توسعه بازارهای رقابتی است و چشم انداز صادراتی شرکت در سال 95 ،" 250 میلیون دلار "پیش بینی شده که با حمایت های بانک مهر اقتصاد دستیابی به این چشم انداز دور از دست نخواهد بود.

غلامی با اشاره به اهمیت حمایت بانک مهر اقتصاد از پروژه های صنعت فولاد گفت: در صورت تامین اعتبارات مورد نیاز و راه اندازی فازهای تکمیلی، نه تنها به بخش قابل توجهی از نیاز داخلی فولاد کشور پاسخ داده می شود بلکه سهم عمده ای در صادرات غیر نفتی را نیز افزایش می دهد که این خود مصداق بارز اقتصاد مقاومتی می باشد.
تصاویر
  • بازدید معاون اعتبارات از شرکت فولاد کاوه جنوب کیش
  • بازدید معاون اعتبارات از شرکت فولاد کاوه جنوب کیش
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت