اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
یکشنبه 19 اردیبهشت 1395
تعداد بازدید: 2290
تعداد نظرات: 0

مسئولین تلاش مضاعفی برای تحقق فرامین مقام معظم رهبری به کارگیرند

مسئولین تلاش مضاعفی برای تحقق فرامین مقام معظم رهبری به کارگیرند
رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان خراسان شمالی به همراه جمعی از کارکنان با آیت الله مهمان نواز نماینده مردم این استان در مجلس خبرگان رهبری دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان خراسان شمالی، آیت الله مهمان نواز نماینده مردم استان خراسان شمالی در مجلس خبرگان رهبری در این دیدار با بیان اهمیت گسترش فرهنگ بانکداری بدون ربا در جامعه، اظهار داشت: مسئولین نظام باید در سالی که  به نام اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل نامگذاری شده است، تلاش مضاعفی را در راستای تحقق فرامین ولی امر مسلمین جهان بکار گیرند.

آیت الله مهمان نواز خطاب به مدیران بانک مهر اقتصاد اظهار داشت: اسلام عزیز، بهترین برنامه ها را در خصوص بانکداری بدون ربا دارد و این وظیفه سیستم بانکی کشور است که در عمل به آن و ترویج فرهنگ بانکداری اسلامی اقدام و عمل کنند.

در ادامه این دیدار - حسین اسلامی مدیر کل امور شعب استان - با اشاره به اقدامات بانک مهر اقتصاد در عرصه بانکداری اسلامی، گفت: هیچ کارمندی در این بانک بدون سپری کردن دوره های آموزش تخصصی بانکداری بدون ربا، در حوزه اعتبارات به کار گیری نمی شود.

اسلامی تصریح کرد: بانک مهر اقتصاد در سالی که گذشت تسهیلات قابل توجهی به طرح های اقتصاد مقاومتی پرداخت کرد و سهم بزرگی در حمایت از تولید داخلی و ایجاد اشتغال به خود اختصاص داد که در تلاشیم این روند در سال جاری افزایش یابد.
تصاویر
  • مسئولین تلاش مضاعفی برای تحقق فرامین مقام معظم رهبری به کارگیرند
  • مسئولین تلاش مضاعفی برای تحقق فرامین مقام معظم رهبری به کارگیرند
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت