اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
یکشنبه 19 اردیبهشت 1395
تعداد بازدید: 1765
تعداد نظرات: 0

بانک ها باید رسیدگی به نیازمندان را در دستور کار خود قرار دهند

بانک ها باید رسیدگی به نیازمندان را در دستور کار خود قرار دهند
رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان مازندران به همراه مدیران ستاد با آیت الله طبرسی نماینده مجلس خبرگان رهبری و نماینده ولی فقیه در استان دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان مازندران، آیت الله طبرسی نماینده ولی فقیه در استان - در این دیدار نخستین گام در تحقق اقتصاد مقاومتی را جهادی و مقدس دانستن فعالیت های اقتصادی عنوان کرد و گفت: باید ظرفيت هاي بالقوه استان در زمينه اقتصادي مورد توجه قرار گیرد و با سرمایه گذاری در حوزه های مستعد زمینه ایجاد اشتغال جوانان را فراهم آورد.

آیت الله طبرسی افزود: رفع نيازهاي معيشتي مردم و رونق اقتصادي ضرورتي است كه با همدلي همه دستگاه ها و حضور بانک ها و بنگاه های اقتصادی در اجراي پروژه هاي توسعه اي استان حاصل مي شود.

 نماینده ولی فقیه در استان مازندران خاطر نشان کرد: خدمات دهی به مردم در بخش اقتصادی، توفیقی برای مدیران بانک می باشد و بر اساس تاکید بزرگان، بانک ها باید رسیدگی به نیازمندان و مستضعفان را در دستور کار خود قرار دهند.

در ادامه، مهدی بازاری رئیس اداره امور شعب استان - ضمن ارائه گزارشی از عملکرد بانک در خصوص ارائه تسهیلات تکلیفی و اقتصاد مقاومتی در استان و با اشاره به بهره گیری بانک مهر اقتصاد از رهنمودهای علماء گفت: همواره پذیرای نصایح و راهنمایی های علما و مراجع عظام در خصوص پیاده سازی بانکداری اسلامی و خدمت رسانی هر چه بهتر به اقشار مختلف مردم هستیم.

بازاری افزود: عمل به منويات رهبر معظم انقلاب (مد ظله العالي) و تحقق شعار اقتصاد مقاومتي اولویت نخست کارکنان بانک مهر اقتصاد می باشد.
تصاویر
  • بانک ها باید رسیدگی به نیازمندان را در دستور کار خود قرار دهند
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت