اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
دوشنبه 13 اردیبهشت 1395
تعداد بازدید: 2739
تعداد نظرات: 0

کارکنان جوان و تحصیلکرده آینده بانک را تضمین می کنند

کارکنان جوان و تحصیلکرده آینده بانک را تضمین می کنند
ایرج نیک اختر - معاون اعتبارات و بین الملل بانک – در این همایش گفت: روسای شعب باید تهدیدات و فرصت های منطقه ی خود را شناسایی و با برنامه ریزی های لازم با همفکری همکاران خود در شعبه نسبت به رفع تهدیدات و استفاده از فرصت های موجود در راستای افزایش بهره وری شعب اقدام کنند.

همایش روسای دوایر و شعب بانک مهر اقتصاد استان زنجان با حضور معاون اعتبارات و بین الملل برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان زنجان، ایرج نیک اختر - معاون اعتبارات و بین الملل بانک – در این همایش گفت: روسای شعب باید تهدیدات و فرصت های منطقه ی خود را شناسایی و با برنامه ریزی های لازم با همفکری همکاران خود در شعبه نسبت به رفع تهدیدات و استفاده از فرصت های موجود در راستای افزایش بهره وری شعب اقدام کنند.
نیک اختر کارکنان جوان و تحصیلکرده را تضمینی برای آینده بانک دانست و گفت: شعب برای دست یابی به سودآوری احتیاج به کارکنان متخصص دارند چرا که پایه و اساس بهره وری را برخورداری از نیروی انسانی متعهد و کارآمد تشکیل می دهد.
وی با تاکید بر اصل جانشین پروری در سازمان ها گفت: یک سازمان پیشرو و توانمند در تمام رده های سازمانی باید عده ای را برای تصدی مسئولیت پرورش دهد که این مهم با اعتماد و آموزش به ثمر می رسد.
معاون اعتبارات و بین الملل بانک مهر اقتصاد منابع نزد بانک ها را امانات سپرده گزاران عنوان کرد و افزود: باید تلاش کنیم تا به عنوان وکیل سپرده گزاران و سهامداران این منابع را در چهارچوب قوانین شرع مقدس در مسیر تولید و رشد و شکوفایی جامعه به کار گیریم.  
نیک اختر در پایان با تاکید بر رعایت بخشنامه ها و دستورالعمل های ابلاغی، بهداشت اعتباری را یک اصل مهم در بانک ها و بنگاه های اقتصادی عنوان کرد.
در ادامه، عبدالرضا خاتمی - رئیس اداره امور شعب استان زنجان - گزارشی از عملکردسال گذشته بانک مهر اقتصاد در استان زنجان ارائه کرد.
گفتنی است معاون اعتبارات و بین الملل در بازدید از برخی شعب استان زنجان از تلاش و زحمات کارکنان استان تشکر و قدردانی نمود.  

تصاویر
  • کارکنان جوان و تحصیلکرده آینده بانک را تضمین می کنند
  • کارکنان جوان و تحصیلکرده آینده بانک را تضمین می کنند
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت