اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
دوشنبه 13 اردیبهشت 1395
تعداد بازدید: 2715
تعداد نظرات: 0

کاهش قیمت تمام شده پول از اولویت های اصلی بانک می باشد

کاهش قیمت تمام شده پول از اولویت های اصلی بانک می باشد
محسن منشوری – مدیر کل بازرسی و حسابرسی بانک – در حاشیه نشست با رؤسای دوایر استان اظهار داشت: مجموعه بانک مهر اقتصاد در شبکه بانکی کشور نقش آفرین و اثر گذار است لذا باید در زمینه اقتصاد مقاومتی کارساز و گره گشا باشد.

مدیرکل حسابرسی و بازرسی بانک مهر اقتصاد از شعب استان مرکزی نظارت ستادی به عمل آورد.
به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان مرکزی، محسن منشوری – مدیر کل بازرسی و حسابرسی بانک – در حاشیه نشست با رؤسای دوایر استان اظهار داشت: مجموعه بانک مهر اقتصاد در شبکه بانکی کشور نقش آفرین و اثر گذار است لذا باید در زمینه اقتصاد مقاومتی کارساز و گره گشا باشد.
منشوری در ادامه تاکید کرد: بانک ارزشی مهر اقتصاد مسئولیت ویژه ای برای کمک به تحقق اقتصاد مقاومتی بر عهده دارد چرا که منویات مقام معظم رهبری را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده تا حمایت مؤثر و اساسی تری از صنعتگران و تولید کنندگان داخلی کشور به عمل آورد و بتواند به عنوان الگویی برای سایر بنگاه های اقتصادی مطرح شود.
مدیرکل حسابرسی و بازرسی بانک مهر اقتصاد ابراز داشت: سیاستهای کلان بانک در سال 95 از سوی مدیر عامل بانک مهر اقتصاد ابلاغ شده که کاهش قیمت تمام شده پول یکی از اولویت های اصلی و اساسی بانک در سال جاری می باشد.
وی با تشریح چگونگی تحقق اولویت های اصلی بانک، افزود: تحقق سیاست های اصلی و کلان بانک باید همواره مورد توجه کارکنان باشد که در این مسیر رؤسای دوایر می توانند با ارائه مستمر آموزش های مورد نیاز بهره وری و اثربخشی واحدهای خود را افزایش دهند..
مدیر کل بازرسی و حسابرسی بانک ضمن تشکر از اقدامات صورت گرفته در استان مرکزی گفت: استان مرکزی سومین استانی است که در سال جاری مورد نظارت ستادی قرار می گیرد و هدف از این نظارت ها شناسایی نقاط قابل بهبود و ارائه راهکارهای لازم می باشد.
در ادامه، رضا آزادی – رئیس اداره امور شعب استان مرکزی- با تقدیر از حضور تیم نظارتی اداره کل بازرسی در استان، گزارشی از اقدامات و عملکرد استان در سال 94 ارائه نموده و در ادامه بر لزوم  هماهنگی بیشتر و همگام بودن کارکنان صف و ستاد برای دستیابی به اهداف استراتژیک بانک و تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری در بخش اقتصاد مقاومتی در سال 95 تأکید کرد.
گفتنی است منشوری در سفر به استان مرکزی با سردار محسن کریمی فرمانده سپاه روح ا... استان دیدار و گزارشی از پرداخت تسهیلات اقتصاد مقاومتی ارائه کرد و گفت: این بانک در سال 94 توانست بیش از 90 درصد بودجه ابلاغی در این بخش را پوشش دهد .
سردار کریمی نیز در ادامه از عملکرد بانک مهر اقتصاد در پرداخت تسهیلات اقتصاد مقاومتی و خدمت رسانی به آحاد جامعه تقدیر کرد.


تصاویر
  • کاهش قیمت تمام شده پول از اولویت های اصلی بانک می باشد
  • کاهش قیمت تمام شده پول از اولویت های اصلی بانک می باشد
  • کاهش قیمت تمام شده پول از اولویت های اصلی بانک می باشد
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت