اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
یکشنبه 12 اردیبهشت 1395
تعداد بازدید: 2590
تعداد نظرات: 0

بانکداری اسلامی ارتباط مستقیم با اقتصاد مقاومتی دارد

بانکداری اسلامی ارتباط مستقیم با اقتصاد مقاومتی دارد
سید ضیاء ایمانی – مدیر عامل بانک - در بازدید از شعب استان، با تاکید بر مشتری مداری و تکریم ارباب رجوع، اظهار کرد: مشتریان بزرگ‌ترین سرمایه بانک محسوب می‌شوند.

دیر عامل بانک مهر اقتصاد به همراه معاونین سرمایه انسانی، پشتیبانی و مهندسی و مدیر کل روابط عمومی و حوزه مدیریت از شعب استان مازندران بازدید به عمل آورد.
به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان مازندران، سید ضیاء ایمانی – مدیر عامل بانک - در بازدید از شعب استان، با تاکید بر مشتری مداری و تکریم ارباب رجوع، اظهار کرد: مشتریان بزرگ‌ترین سرمایه بانک محسوب می‌شوند.
وی با تاکید بر ارتقاء سطح رضایتمندی مشتریان، خاطر نشان کرد: برای ارتقاء سطح رضایتمندی مشتریان و سپرده گذاران باید در کنار تجهیزات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مشتری‌مداری در راس فعالیت همکاران قرار گیرد.
ایمانی با بیان اینکه در شرایط رقابتی حال حاضر بنگاه های اقتصادی، نیازمند مجموعه موفقی از همکاران هستیم، تصریح کرد: کارکنان بانک مهر اقتصاد برای موفقیت در صنعت بانکداری باید در رصد رقبا به دانش و علوم نوین بانکداری مجهز باشند.
وی به تعالی بانک مهر اقتصاد مبتنی بر بانکداری اسلامی تاکید کرد و گفت: خدمات بانکداری مطلوب با توجه به توازن در بهره‌مندی سود مشتری و بانک، ارائه خدمات بانکداری مطلوب، توسعه فعالیت‌های ارزی، گسترش و تقویت بانکداری الکترونیکی و توازن منابع و مصارف از مواردی است که در بانکداری باید مورد توجه قرار گیرد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه بانک مهر اقتصاد سال ها تجربه در اجرای بانکداری اسلامی دارد، افزود: تمامی ابعادِ قوانین عملیات بانکداری بدون ربا در بانک مهر اقتصاد در حال اجرا می باشد.
ایمانی تصریح کرد: اجرای بانکداری اسلامی ارتباط مستقیم با اهداف اقتصاد مقاومتی دارد بنا بر این چنانچه شبکه بانکی کشور در سیاست گذاری ها، طرح ریزی ها و توزیع منابع خود در راستای اهداف نظام حرکت کنند، می تواند بسترساز اقتصاد مقاومتی باشد.
وی  با بیان اینکه بانک مهر اقتصاد با رویکرد تقویت سنت قرض الحسنه تا به حال موفق شده 100 درصد منابع قرض‌الحسنه را به سپرده‌گذاران و مشتریان نیازمند پرداخت کند، گفت: طبق ضوابط بانک مرکزی، بانک ها باید تا حدود 90 درصد ازمنابع قرض الحسنه را وام قرض الحسنه پرداخت نمایند، که بانک مهر اقتصاد بیش از این پرداخت داشته است.
بر اساس این گزارش در سفر مدیر عامل بانک مهر اقتصاد به استان مازندران، ساختمان جدید شعب بابلسر و مرکزی ساری گشایش یافتند.

تصاویر
  • بانکداری اسلامی ارتباط مستقیم با اقتصاد مقاومتی دارد
  • بانکداری اسلامی ارتباط مستقیم با اقتصاد مقاومتی دارد
  • بانکداری اسلامی ارتباط مستقیم با اقتصاد مقاومتی دارد
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت