اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
یکشنبه 12 اردیبهشت 1395
تعداد بازدید: 2089
تعداد نظرات: 0

رسیدگی به مشکلات همکاران را از اولویت های خود می دانیم

رسیدگی به مشکلات همکاران را از اولویت های خود می دانیم
رضا عسگری - معاون سرمایه انسانی بانک - با حضور در منزل این همکار در جریان آخرین وضعیت سلامتی همسر وی و اقدامات درمانی صورت گرفته در این خصوص قرار گرفت.
معاون سرمایه انسانی بانک مهر اقتصاد به همراه رئیس اداره امور شعب استان کرمانشاه با حضور در منزل خلیل یاربیگی از همسر وی عیادت کردند.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان کرمانشاه، رضا عسگری - معاون سرمایه انسانی بانک - با حضور در منزل این همکار در جریان آخرین وضعیت سلامتی همسر وی و اقدامات درمانی صورت گرفته در این خصوص قرار گرفت.

عسگری هدف از سفر خود به استان کرمانشاه را آگاهی از مشکلات کارکنان و دل جویی از آنان عنوان کرد و ادامه داد: برخی همکاران ما با وجود مشکلات فراوان نهایت سعی و تلاش خود را برای رسیدن به اهداف مورد نظر بانک به کار گرفته اند.

وی رسیدگی به مشکلات همکاران را جزء اولویت های بانک عنوان کرد و گفت: مراقبت و حمایت از کارکنان از وظایف ذاتی معاونت سرمایه انسانی می باشد لذا طراحی و اجرای برنامه های آموزشی و پیشگیرانه جزء اولویت های سال 1395 معاونت سرمایه انسانی بانک مهر اقتصاد می باشد.

گفتنی است معاون سرمایه انسانی بانک مهر اقتصاد طی تماس تلفنی با خانواده همکارِ مرحوم پیمان مظفری از آنان نیز دل جویی کرد.
تصاویر
  • رسیدگی به مشکلات همکاران را از اولویت های خود می دانیم
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت