اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
دوشنبه 06 اردیبهشت 1395
تعداد بازدید: 2439
تعداد نظرات: 0

کاهش هزینه تامین منابع از مهم ترین شاخص های سودآوری می باشد

کاهش هزینه تامین منابع از مهم ترین شاخص های سودآوری می باشد
سید ضیاء ایمانی، مدیر عامل بانک، اصلِ کار یک بانک را سود آوری عنوان کرد و گفت: در سال جاری شاخص های کاهش هزینه های تامین منابع، فروش اموال تملیکی و مازاد و وصول مطالبات معوق از مهم ترین ابزارهای تحقق سودآوری می باشند.
ایمانی در نشست هم اندیشی روسای دوایر و شعب بانک مهر اقتصاد استان خراسان رضوی، کاهش هزینه تامین منابع را از مهم ترین شاخص های سودآوری عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان خراسان رضوی، سید ضیاء ایمانی - مدیر عامل بانک – در این نشست، اصلِ کار یک بانک را سود آوری عنوان کرد و گفت: در سال جاری شاخص های کاهش هزینه های تامین منابع، فروش اموال تملیکی و مازاد و وصول مطالبات معوق از مهم ترین ابزارهای تحقق سودآوری می باشند.

ایمانی با اشاره به وضعیت استان ها در حوزه سودآوری و بهره وری بر آسیب شناسی و ارائه راهکار برای مرتفع شدن موانع پیش رو تاکید کرد و گفت: برخی برنامه های راهبردی و استراتژیک بانک بنا بر شرایط حال حاضر اقتصادی کشور باید اصلاح شود.

مدیر عامل بانک بر پرداخت تسهیلات در شش ماهه نخست سال تاکید کرد و گفت: نُرم مصارف 70 درصد پیش بینی شده است و در مواقعی تا 75 درصد نیز افزایش خواهد یافت لذا باید در نیمه نخست سال حداقل 60 درصد تسهیلات پرداخت شود.

ایمانی خاطر نشان کرد: شاخص بهره وری و رتبه بندی استان ها در سال جدید، صرفاً جذب منابع نیست بلکه باید تلاش کنیم منابع گران قیمت از چرخه بانک خارج شود.
وی به برنامه های سال جاری بانک در حوزه های سرمایه انسانی، اشاره کرد و اظهار داشت: تلاش داریم تا با در نظر گرفتن نیازهای مادی و معنوی همکاران، سطح دریافتی آن ها به متوسط شبکه بانکی کشور نزدیک شود.
تصاویر
  • کاهش هزینه تامین منابع از مهم ترین شاخص های سودآوری می باشد
  • کاهش هزینه تامین منابع از مهم ترین شاخص های سودآوری می باشد
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت