اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
شنبه 04 اردیبهشت 1395
تعداد بازدید: 1972
تعداد نظرات: 0

حمایت از تولید و صنعت داخلی رسالت اصلی بانک هاست

حمایت از تولید و صنعت داخلی رسالت اصلی بانک هاست
سید مهدی صادقی - استاندار قم - در این دیدار حمایت از تولید و صنعت داخلی را رسالت اصلی بانک ها عنوان کرد و اظهار داشت: بنگاه های اقتصادی با حمایت از تولید کنندگان و صنعتگران می توانند نقش موثری در رشد و شکوفایی اقتصاد کشور ایفا کنند.
رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان قم با سید مهدی صادقی استاندار قم دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان قم، سید مهدی صادقی - استاندار قم - در این دیدار حمایت از تولید و صنعت داخلی را رسالت اصلی بانک ها عنوان کرد و اظهار داشت: بنگاه های اقتصادی با حمایت از تولید کنندگان و صنعتگران می توانند نقش موثری در رشد و شکوفایی اقتصاد کشور ایفا کنند.

 صادقی با تاکید بر برنامه ریزی برای ارائه تسهیلات به بخش های خدمات و صنعت، ابراز داشت: امیدواریم بانک مهر اقتصاد بتواند از ظرفیت های موجود در زمینه های تولیدی، خدماتی، صنعتی، عمرانی و گردشگری استفاده کند و با سرمایه گذاری در این بخش ها کمک شایانی به آبادانی و توسعه شهر قم نماید.  

در ادامه، بهروز درخشان - رئیس اداره امور شعب استان قم - با بیان گزارشی از عملکرد بانک در استان، اظهار داشت: بانک مهر اقتصاد توانسته است با برنامه ریزی منسجم 18 درصد از سهم  بازار پولی و مالی استان را به خود اختصاص دهد و از نظر منابع در رتبه دوم بین بانک ها و موسسات مالی قرار گیرد که این نشان از استقبال و اعتماد مشتریان به مجموعه مهر می باشد.
وی ادامه داد: بانک مهر اقتصاد آماده پرداخت تسهیلات به صاحبان صنایع، کارخانجات، کسبه، تجار و بازرگانان و همچنین انعقاد قرارداد با اصناف و حِرَف مختلف می باشد و در حال حاضر نیز با مشارکت در پروژه های عمرانی و غیر عمرانی بخش خصوصی و غیر خصوصی نقش بسزایی در تکمیل پروژه های مشتریان خود ایفا می نماید.
تصاویر
  • حمایت از تولید و صنعت داخلی رسالت اصلی بانک هاست
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت