اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
شنبه 04 اردیبهشت 1395
تعداد بازدید: 2580
تعداد نظرات: 0

معاون طرح و توسعه بر تداوم فعالیت های علمی در بانک تاکید کرد

 معاون طرح و توسعه بر تداوم فعالیت های علمی در بانک تاکید کرد
جعفر صفایی مزید – معاون طرح و توسعه بانک - در نشست شورای مدیران استان با اشاره به لزوم تلاش برای تحقق اهداف ابلاغی، اظهار کرد: استان اصفهان جایگاه برتر و شایسته‌ای در بین ادارات امور شعب سراسر کشور دارد و با نگاهی به فعالیت‌ها و عملکرد آن می‌توان انسجام، تلاش، کوشش و به هم پیوستگی فعالیت‌ها و اجرای مدیریت یکپارچه را در سراسر این استان مشاهده کرد.
معاون طرح و توسعه بانک مهر اقتصاد در جلسه شورای مدیران استان اصفهان با اشاره به جایگاه برتر و شایسته استان اصفهان گفت: بانک مهر اقتصاد در راستای تحقق شعار سال بیش از پیش تلاش کند.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان اصفهان، جعفر صفایی مزید – معاون طرح و توسعه بانک - در نشست شورای مدیران استان با اشاره به لزوم تلاش برای تحقق اهداف ابلاغی، اظهار کرد: استان اصفهان جایگاه برتر و شایسته‌ای در بین ادارات امور شعب سراسر کشور دارد و با نگاهی به فعالیت‌ها و عملکرد آن می‌توان انسجام، تلاش، کوشش و به هم پیوستگی فعالیت‌ها و اجرای مدیریت یکپارچه را در سراسر این استان مشاهده کرد.

 

معاون طرح و توسعه بانک مهر اقتصاد بیان کرد: ما در معاونت طرح و توسعه مکلف هستیم تا به موضوع مسأله‌شناسی بپردازیم و پس از شناسایی موانع کار، گزارش‌های تحلیلی در این راستا ارئه کنیم تا زمینه بهبود نقاط قابل ارتقاء را فراهم سازیم.

صفایی مزید با اشاره به مشکلات و چالش‌های اقتصاد کشور، تصریح کرد: تداوم رکود، کاهش تقاضای تسهیلات، کاهش قیمت نفت، نرخ سود بانکی از جمله چالش‌های کنونی اقتصاد کشور است که امیدواریم با تلاش همه مسئولان این مسائل برطرف شود.

 

وی با ابراز رضایت از اجرای طرح ارتقاء سودآوری در بانک، ابراز داشت: وصول مطالبات، افزایش حقوق، طرح تقویت صندوق سلامت، صندوق تأمین آتیه و اختصاص یارانه اردویی از جمله اقداماتی است که در راستای ایجاد تحول در عدالت سازمانی در بانک مهر اقتصاد انجام می شود.

معاون طرح وتوسعه بانک مهر اقتصاد با اشاره به تداوم کارهای علمی در بانک مهر اقتصاد گفت: مرکز مطالعات و توسعه مدیریت متشکل از نخبگان ادارات و شعب با نام جدیدی در حال طراحی و تدوین است و به عنوان بازوی علمی بانک مهر اقتصاد به شمار می‌رود.

 

وی در ادامه با اشاره به نام گذاری سال جدید با عنوان «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» تصریح کرد: به فرموده رهبر انقلاب اسلامی امروز زمان اقدام و عمل است بنابراین لازم است در جنگ اقتصادی، بانک مهر اقتصاد بیش از پیش در راستای تحقق منویات رهبر انقلاب تلاش کند.

وی افزود: کشورمان نیازمند تولید محصولات استراتژیک است تا بتواند با خودکفایی در این بخش، خود را از ضربه های اقتصادی دشمنان مصون نگه دارد، بنابراین امیدوار هستیم بانک مهر اقتصاد نیز در این بخش با برنامه ریزی صحیح، گام های بسیار مؤثری را در راستای تولید محصولات استراتژیک بردارد.

 

صفایی مزید گفت: همانطور که نخبگان جامعه ما در بخش نظامی و هسته ای توانستند با تلاش و کوشش شبانه روزی به جایی برسند که در دنیا حرفی برای گفتن داشته باشند لازم است تا همه نخبگان اقتصاد و دست‌اندرکاران این بخش به ویژه بانک ها برای مصون سازی اقتصاد در مقابل تکان های خارجی فعالیت کنند.
در ادامه این جلسه علیرضا زمانی رئیس اداره امور شعب استان اصفهان به ارائه گزارشی در خصوص اقدامات این استان در سال گذشته پرداخت.
تصاویر
  •  معاون طرح و توسعه بر تداوم فعالیت های علمی در بانک تاکید کرد
  •  معاون طرح و توسعه بر تداوم فعالیت های علمی در بانک تاکید کرد
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت