اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
شنبه 04 اردیبهشت 1395
تعداد بازدید: 1960
تعداد نظرات: 0

فرهنگ از جايگاه ويژه اي در توسعه پایدار برخوردار است

فرهنگ از جايگاه ويژه اي در توسعه پایدار برخوردار است
حجت الاسلام و المسلمین شيخي – مسئول نمايندگی ولي فقيه در بانك – در این مراسم با اشاره به اهميت موضوع فرهنگ در توسعه پايدار، گفت: عامل فرهنگ از جايگاه ويژه اي در توسعه پایدار برخوردار است

با حضور مسئول نمایندگی ولی فقیه در بانک مهر اقتصاد مراسم تودیع و معارفه کارشناس فرهنگی اداره امور شعب غرب استان تهران برگزار شد.

 

 به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد غرب استان تهران، حجت الاسلام و المسلمین شيخي – مسئول نمايندگی ولي فقيه در بانك – در این مراسم با اشاره به اهميت موضوع فرهنگ در توسعه پايدار، گفت: عامل فرهنگ از جايگاه ويژه اي در توسعه پایدار برخوردار است  و بي توجهي به آن تمامی برنامه هاي توسعه را با ناكامي مواجه می کند از اینرو شناسایی رابطه فرهنگ و توسعه، مقوله ای ضروری و مهم به شمار می رود.

 

 حجت الاسلام شيخي از مديران و كاركنان بانك خواست در سالي كه از سوي مقام معظم رهبري تحت عنوان«اقتصاد مقاومتي؛ اقدام و عمل» نامگذاري شده، بيش از گذشته در تحقق ابعاد مختلف اقتصاد مقاومتي در ساختار اقتصادي كشور اقدامات عملياتي انجام دهند.

 وی با اشاره به تلاش دشمن برای تهاجم فرهنگی بر ضرورت شناخت گلوگاه هایی که دشمنان از طریق آن به دنبال نفود در فضای اقتصادی، سیاسی و اجتماعی کشورمان هستند تاکید کرد و نقش مسئولان فرهنگی در آگاهی بخشی به مردم را سرنوشت ساز دانست.

 

 حجت الاسلام شیخی در پایان با تقدیر از زحمات حجت الاسلام دلشاد مشاور سابق فرهنگی استان برای وی در مسئولیت های جدید آرزوی توفیق نمود و حجت الاسلام رحمیی را به این سمت منصوب کرد.

در ادامه، محمد قضایی – رئیس اداره امور شعب غرب استان تهران – با اشاره به اهمیت نقش مقاوم سازی اقتصاد در توسعه پایدار، گفت: بانك مهر اقتصاد از ابتداي تشكيل خود تلاش دارد از طريق توسعه فعاليت هاي فرهنگي و با بهره گيري از چهره هاي صاحب نظر در زمینه اقتصاد، ارتباط دو سویه ای را ميان اقتصاد و فرهنگ ایجاد کند.

 

 قضایی افزود: باید توجه داشت که پيشرفت و توسعه، حاصل نگرش خاص به دنیای پیرامون و داشتن مولفه های قدرتمند فرهنگی است و بدون برخورداری از این نگاه، رشد و توسعه ممكن نيست از اینرو باید برای تقویت آن تلاش کنیم. 

تصاویر
  • فرهنگ از جايگاه ويژه اي در توسعه پایدار برخوردار است
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت