اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
شنبه 04 اردیبهشت 1395
تعداد بازدید: 1823
تعداد نظرات: 0

تولید کنندگان در اولویت پرداخت تسهیلات قرار گیرند

 تولید کنندگان در اولویت پرداخت تسهیلات قرار گیرند
حجت الاسلام و المسلمین یعقوبی - امام جمعه بجنورد – در این دیدار با بیان اینکه مردم باید با شناخت وارد بانک شوند، گفت: در هنگام پرداخت تسهیلات، باید وام گیرنده نسبت به کاری که می خواهد انجام دهد، توجیه شود تا بتواند مسائل شرعی را رعایت کند.
رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان خراسان شمالی با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بجنورد دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان خراسان شمالی، حجت الاسلام و المسلمین یعقوبی - امام جمعه بجنورد – در این دیدار با بیان اینکه مردم باید با شناخت وارد بانک شوند، گفت: در هنگام پرداخت تسهیلات، باید وام گیرنده نسبت به کاری که می خواهد انجام دهد، توجیه شود تا بتواند مسائل شرعی را رعایت کند.

 

حجت الاسلام والمسلمین یعقوبی بر تسهیل در روند ارائه تسهیلات از سوی بانک ها تاکید کرد و گفت: پرداخت تسهیلات باید بر اساس کارشناسی میدانی صورت گیرد و منابع در محل مورد نظر مصرف شود.

نماینده ولی فقیه در استان خراسان شمالی در ادامه اظهار داشت: بانک مهر اقتصاد می تواند در پیاده سازی فرامین مقام معظم رهبری در خصوص "اقتصاد مقامتی، اقدام و عمل" موثر واقع شود و الگویی برای سایر بانک ها باشد.

 

امام جمعه بجنورد افزود: چنانچه تسهیلات به جا، به موقع، عادلانه، کارشناسی شده و به اهلش پرداخت شود اقدامی بسیار مهم و زیربنایی در راستای اقتصاد مقاومتی صورت گرفته لذا کسانی باید در اولویت دریافت تسهیلات قرار گیرند که در مسیر تولید گام بر می دارند و می توانند کشور را از واردات بی نیاز کنند.

 

در ادامه، حسین اسلامی - رئیس اداره امور شعب خراسان شمالی - ضمن ارائه گزارشی از پرداخت تسهیلات در حوزه اقتصاد مقاومتی در سال 94، گفت: در سالی که گذشت بانک مهر اقتصاد با همکاری سپاه حضرت جوادالائمه(ع) توانست تسهیلات و خدمات مناسبی در اختیار متقاضیان قرار دهد.

 

اسلامی خاطر نشان کرد: بانک مهر اقتصاد در سال جدید اولویت خود را حمایت از طرح های اقتصاد مقاومتی بر مبنای تحقق فرامین مقام معظم رهبری قرار داده و کارکنان این بانک تمام تلاش خود را برای اجرایی شدن آن به کار گرفته اند.  
تصاویر
  •  تولید کنندگان در اولویت پرداخت تسهیلات قرار گیرند
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت