اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
شنبه 04 اردیبهشت 1395
تعداد بازدید: 1879
تعداد نظرات: 0

بانک ها منابع خود را برای تقویت تولید و صنعت به کار گیرند

بانک ها منابع خود را برای تقویت تولید و صنعت به کار گیرند
رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان سیستان و بلوچستان با امام جمعه زاهدان و نماینده ولی فقیه در این استان دیدار و تبادل نظر کرد.
به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان سیستان و بلوچستان، آیت الله عباسعلی سلیمانی - نماینده ولی فقیه در استان - در این دیدار با بیان اهمیت و تاثیر استقرار بانکداری اسلامی در اقتصاد کشور، گفت: در بانکداری اسلامی بانک ها وکیل سپرده گذاران هستند بنا بر این باید سرمایه های مردم را در زمینه تقویت تولید، صنعت و کشاورزی بکار گیری کنند و از ورود به عرصه بنگاه داری خود داری کنند.

آیت الله سلیمانی ایجاد فرهنگ بانکداری اسلامی را زمینه ساز اقتصاد پاک عنوان کرد و گفت: خرسندیم که بانک مهر اقتصاد توانسته است با رعایت اصل امانت داری سپرده های مردم را در مسیر مصلحت نظام اسلامی و فرامین مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی مصرف کند و امیدواریم بانک مهر با این اقدامات بزرگ الگویی برای سایر بانک های کشور باشد.

در ادامه این دیدار، ناصر شهرکی – رئیس اداره امور شعب استان – با اشاره به شعار سال 1395 اظهار داشت: یکی از کلید واژه های اقتصاد مقاومتی حمایت از تولید است از این رو بانک مهر اقتصاد در راستای تحقق این مهم برنامه های مناسبی برای حمایت از واحدهای صنعتی و مولد در دستور کار قرار داده و اقدامات بزرگی در این زمینه صورت داده است.
شهرکی در ادامه به تشریح اقدامات بانک مهر اقتصاد در عرصه بانکداری بدون ربا پرداخت و گفت: بانک مهر اقتصاد توانسته است با ارائه محصولات و خدمات متنوع و مختلف پاسخگوی نیاز اقشار مختلف مردم باشد و تلاش دارد با ارائه تسهیلات به بخش های تولید و صنعت و طرح های اقتصاد مقاومتی در رشد و شکوفایی اقتصاد کشور اثر گذار باشد.
تصاویر
  • بانک ها منابع خود را برای تقویت تولید و صنعت به کار گیرند
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت