اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
شنبه 04 اردیبهشت 1395
تعداد بازدید: 1970
تعداد نظرات: 0

اقتصاد مقاومتی، تنها نسخه علاج اقتصاد کشور است

اقتصاد مقاومتی، تنها نسخه علاج اقتصاد کشور است
آیت الله صفایی بوشهری - نماینده ولی فقیه در استان - در دیدار با کارکنان بانک مهر اقتصاد استان بوشهر گفت: اقتصاد مقاومتی با دو شاخصه شناسایی منابع تولید ثروت و اولویت بندی نیازهای ضروری و غیر ضروری، راه مقابله با تهاجم اقتصادی می باشد.
به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان بوشهر، آیت الله صفایی بوشهری - نماینده ولی فقیه در استان - در دیدار با کارکنان بانک مهر اقتصاد استان بوشهر گفت: اقتصاد مقاومتی با دو شاخصه شناسایی منابع تولید ثروت و اولویت بندی نیازهای ضروری و غیر ضروری، راه مقابله با تهاجم اقتصادی می باشد.

امام جمعه بوشهر اقتصاد کرانه ای را یکی از مهمترین راه های تولید ناخالص ملی عنوان کرد و افزود: در برخی کشورها مانند ویتنام 50 درصد از تولید ناخالص ملی به شیوه اقتصاد کرانه ای تامین می شود در حالی که این رقم در ایران 2.7 درصد و در بوشهر زیر 2  درصد است.

آیت الله صفایی بوشهری با بیان اینکه ساختار دقیق و محاسبه شده ای برای اقتصاد در نظام وجود ندارد، خاطر نشان کرد: اقتصاد در ایران دانش بنیان و علمی نیست و دقیقاً به همین خاطر است که دچار بیماری و مشکلات فراوانی شده است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر تصریح کرد: تنها نسخه علاج اقتصاد ایران، اقتصاد مقاومتی است و یکی از بخش های مهم در تحقق اقتصاد مقاومتی بانک ها هستند.

وی ابراز داشت: اقتصاد مقوله ای است که تمامی مسیر آن باید کاملاً روشن و شفاف باشد و چنانچه نقطه تاریکی در آن وجود داشته باشد احتمال ضربه و ورشکستگی از همان جا وجود دارد.
در ادامه این دیدار، عبدالرحیم دشمن زیاری- جانشین اداره امور شعب استان بوشهر- ضمن ارائه گزارشی از عملکرد بانک، حمایت از طرح های اقتصاد مقاومتی در راستای تحقق شعار سال و منویات مقام معظم رهبری و ترویج بانکداری اسلامی را از برنامه های مهم این بانک در سال جاری عنوان نمود.
تصاویر
  • اقتصاد مقاومتی، تنها نسخه علاج اقتصاد کشور است
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت