اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
یکشنبه 02 اسفند 1394
تعداد بازدید: 1812
تعداد نظرات: 0

منابع را در راستای اهداف کلان اقتصادی کشور مصرف کنیم

معاون امور مناطق بانک مهر اقتصاد در همایش مدیران و روسای شعب استان کرمانشاه گفت: تلاش کنیم تا منابع در راستای اهداف کلان اقتصادی کشور مصرف شود.
 

معاون امور مناطق بانک مهر اقتصاد در همایش مدیران و روسای شعب استان کرمانشاه گفت: تلاش کنیم تا منابع در راستای اهداف کلان اقتصادی کشور مصرف شود.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان کرمانشاه، جواد حاجی مزدارانی معاون امور مناطق بانک - در این همایش، اظهار کرد: بانک مهر اقتصاد یک بنگاه اقتصادی ارزشی است که به واسطه اعتماد عمومی و ارائه خدمات به اقشار مختلف مردم، متمایز از سایر بانکهاست.

وی جایگاه مناسب بانک مهر اقتصاد را مرهون اعتماد مردم دانست و افزود: بانک مهر اقتصاد به واسطه اعتماد عمومی در بسیاری از استانهای کشور به لحاظ حجم منابع در میان سه بانک برتر بوده که این اعتماد و اطمینان، وظیفه ما را سنگینتر میکند.

حاجیمزدارانی با تاکید بر ارزشی بودن بانک مهر اقتصاد، افزود: مجموعه مهر در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری و در جهت توسعه اقتصاد کشور تمام تلاش خود را برای حمایت از تولید داخلی و طرح های همراستا با اقتصاد مقاومتی، توسعه بنگاههای اقتصادی و تقویت اقتصاد خانوارها به کار گرفته است.

معاون امور مناطق بانک مهر اقتصاد تحقق اقتصاد مقاومتی را راه نجات اقتصاد کشور دانست و  ابراز داشت: مقام معظم رهبری با این کلیدواژه مسیر و تکلیف را بر همگان روشن نموده اند و بانک مهر اقتصاد نیز با تاسی از رهنمودهای ایشان تلاش خواهد کرد تا منابع در راستای اهداف کلان اقتصادی کشور مصرف شود.

وی ادامه داد: نیروی انسانی بانک مهر اقتصاد امانت دار و قابل اطمینان است و همین دلیل موجب شده تا سپرده گذاران زیادی جذب بانک شوند و بانک مهر اقتصاد را به عنوان امین و بانکی مطمئن برای سپرده گذاری انتخاب کنند.

گفتنی است معاون امور مناطق بانک مهر اقتصاد در سفر به استان کرمانشاه از شعب فرهنگیان، تعاون و شهدا بازدید به عمل آورده و عملکرد شعب را در حوزه های جذب منابع، مصارف و معوقات مورد ارزیابی قرار داد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت