اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
یکشنبه 02 اسفند 1394
تعداد بازدید: 2187
تعداد نظرات: 0

بسیاری از موفقیت های بانک، مرهون تلاش های همکاران پشتیبانی است

مدیر عامل بانک مهر اقتصاد در همایش سراسری روسای دوایر پشتیبانی و مهندسی، بسیاری از موفقیت های بانک را مرهون تلاش های همکاران معاونت پشتیبانی و مهندسی دانست.

مدیر عامل بانک مهر اقتصاد در همایش سراسری روسای دوایر پشتیبانی و مهندسی، بسیاری از موفقیت های بانک را مرهون تلاش های همکاران معاونت پشتیبانی و مهندسی دانست.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان اصفهان، سید ضیاء ایمانی مدیر عامل بانک - در این همایش که به میزبانی استان اصفهان برگزار شد، با تقدیر از تمامی کارکنان معاونت پشتیبانی و مهندسی بانک، گفت: کار در حوزه پشتیبانی سنگین و همراه با دشواری های خاص خود است و فعالیت در این عرصه نسبت به سایر حوزه ها کمتر دیده می شود همچنان که در دوران دفاع مقدس نیروهای پشتیبانی به سنگرسازان بی ‌نام و نشان معروف بودند.

مدیر عامل بانک مهر اقتصاد با بیان اینکه تلاش ها و فعالیت های بخش پشتیبانی، تداوم روند پیشرفت بانک مهر اقتصاد را به دنبال دارد، گفت: اقدامات مستمر و موثر معاونت پشتیبانی و مهندسی، بستر مناسبی برای فعالیت کارکنان فراهم می کند از اینرو تاثیر مستقیمی در رشد و اعتلای بانک دارد.

ایمانی بخش بزرگی از پیشرفت و موفقیت بانک مهر اقتصاد را مرهون تلاش های بی وقفه همکاران پشتیبانی و مهندسی دانست و تصریح کرد: در فضای بازار رقابتی کنونی، ضرورت دارد تا مدیران کل استان‌ها و مدیران پشتیبانی و مهندسی همکاری و هماهنگی بیشتری با یکدیگر داشته باشند.

مدیر عامل بانک مهر اقتصاد به فعالیت‌های مورد انتظار در بخش پشتیبانی و مهندسی اشاره کرد و گفت: تسریع در انجام امور بر اساس قوانین و مقررات بانک، توجه به کیفیت در خرید ملزومات مورد نیاز، رعایت انصاف در خرید و جلوگیری از اسراف از جمله موضوعاتی است که لازم است در بخش پشتیبانی بانک مهر اقتصاد بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

در ادامه، محمد اکبری - معاون پشتیبانی و مهندسی بانک با تشریح برنامه های این معاونت، ابراز داشت: همایش رؤسای دوایر پشتیبانی و مهندسی سراسر کشور با رویکرد آموزشی و تبادل تجربه و اندیشه برای بررسی چالش‌ها، نقاط قوت و قابل بهبود این حوزه در بانک مهر اقتصاد برگزار شده است.  

معاون پشتیبانی و مهندسی بانک مهر اقتصاد، گفت: اساتید مجربی از شهرداری اصفهان و دانشگاه امام حسین(ع) در کارگاه آموزشی این همایش 2 روزه، مطالب مفید و کاربردی در حوزه‌های قوانین شهری و سازمان‌های نظام مهندسی، نگهداری، تعمیر و خرید و فروش املاک ارائه کردند.  

اکبری افزود: کارگروه های تخصصی در حوزه املاک و سازماندهی اسناد و اموال، عمران، مهندسی، پشتیبانی و تعمیر و تجهیز در قالب بررسی چالش‌ها و راهبردهای مرتبط با مأموریت‌های معاونت پشتیبانی و مهندسی بانک مهر اقتصاد نیز از دیگر برنامه های این همایش بودند.

وی با تأکید بر ضرورت تشکیل مستمر جلسات برای افزایش هماهنگی بین رؤسای دوایر پشتیبانی و مهندسی سراسر کشور، ابراز داشت: روند انتخاب پیمانکاران در بانک مهر اقتصاد باید تسریع گردد لذا ضروری است مدل مناسب‌تری برای این موضوع تدوین شود.


ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت