اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
دوشنبه 26 بهمن 1394
تعداد بازدید: 2016
تعداد نظرات: 0

همایش خانوادگی عترت در استان آذربایجان غربی برگزار شد

همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر، جشنواره فرهنگی عترت، ویژه خانواده های کارکنان بانک مهر اقتصاد آذربایجان غربی در مجتمع فرهنگی هنری امام علی(ع) ارومیه برگزار شد.
 

همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر، جشنواره فرهنگی عترت، ویژه خانواده های کارکنان بانک مهر اقتصاد آذربایجان غربی در مجتمع فرهنگی هنری امام علی(ع) ارومیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان آذربایجان غربی، حجت الاسلام والمسلمین جواد ارجمندی استاد حوزه و دانشگاه و مسئول نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه صنعتی ارومیه در این مراسم با تبیین نقش نهاد خانواده در مناسبات فردی و اجتماعی، اظهار داشت: ازدواج در دین مبین اسلام به عنوان کامل کننده ایمان افراد تلقی می شود بنابراین اهمیت تشکیل خانواده و پایبندی به ارکان آن متضمن رشد و ارتقاء فردی و اجتماعی می باشد.

وی افزود: توجه همسران به نیازها و عواطف یکدیگر در کنار آموختن مهارت‌های زندگی می‌تواند جایگاه خانواده را بیش از پیش مستحکم‌تر کرده و به ایفای نقش بهتر زوجین در مسئولیت‌های فردی و اجتماعی آنها بیانجامد.

این استاد حوزه و دانشگاه تصریح کرد: اصلاح سبک زندگی و اصلاح نهاد خانواده می‌تواند به اصلاح کل جامعه منتهی شود بنابراین مدیران دستگاه‌های مختلف چنانچه می‌خواهند کارکنانی موفق در محیط کار داشته باشند باید به مسائل آموزشی خانواده‌های همکاران خود بیش از پیش اهمیت قائل شوند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه صنعتی ارومیه تصریح کرد: از بانک مهر اقتصاد که مقید به حفظ و پیاده سازی ارزش‌های اسلامی می باشد انتظار می‌رود در تمامی برنامه‌های آموزشی خود، ارتقا جایگاه و نقش خانواده و حمایت از آن را مورد توجه قرار دهد.

در ادامه، مجید صحرایی مدیر کل شعب استان - با تبریک دهه مبارک فجر به تشریح اهمیت توجه به نهاد خانواده در مجموعه بانک مهر اقتصاد پرداخت و اظهار داشت: بخش عظیمی از موفقیت‌های بانک مرهون تلاش، صبر، متانت و همراهی همسران کارکنان و خانواده‌های آنان است بنابراین بر خود وظیفه می‌دانیم به سبب این همدلی و همراهی قدردان خانواده‌های محترم همکاران باشیم.

وی با تشریح عملکرد بانک مهر اقتصاد آذربایجان غربی در سال 94 گفت: این بانک در سال جاری موفق به کسب رتبه سوم در بین بانک‌های خصوصی و جایگاه نوزدهم در بین 100 شرکت برتر شده که این مهم جز با تلاش همه کارکنان و همراهی خانواده های آن ها میسر نمی شد.

گفتنی است این مراسم با اجرای برنامه های متنوع آموزشی، فرهنگی، مسابقه و تفریحی همراه بود و در پایان با اهداء هدایایی از خانواده ها تجلیل به عمل آمد. 

A 4
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت