اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
دوشنبه 26 بهمن 1394
تعداد بازدید: 2507
تعداد نظرات: 0

همواره قدردان زحمات همکاران هستیم

مدیر عامل بانک مهر اقتصاد به همراه معاونین امور مناطق، بازرسی و حسابرسی، فن آوری اطلاعات و ارتباطات، پشتیبانی و مهندسی، مدیر کل روابط عمومی و حوزه مدیریت، رئیس اداره کل امور مدیران و عربیان مشاور مدیر عامل از شعب و ستاد استان کرمان بازدید به عمل آوردند.
 

مدیر عامل بانک مهر اقتصاد به همراه معاونین امور مناطق، بازرسی و حسابرسی، فن آوری اطلاعات و ارتباطات، پشتیبانی و مهندسی، مدیر کل روابط عمومی و حوزه مدیریت، رئیس اداره کل امور مدیران و عربیان مشاور مدیر عامل از شعب و ستاد استان کرمان بازدید به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان کرمان، سید ضیاء ایمانی مدیر عامل بانک- در این سفر به تشریح اهداف بازدید های ستادی پرداخت و گفت: دیدار با همکاران شعب و بررسی موانع و مشکلات آنها و تصمیم گیری برای تسهیل و سرعت بخشی به فعالیت های کاری از اهم اهداف این سفرها می باشد.

وی برنامه محوری در حوزه های مختلف کاری را مهم عنوان کرد و اظهار داشت: برخورداری از یک برنامه مناسب برای تعالی و ارتقاء سازمان در جهت نیل به اهداف بانک، یکی از اولویت هاست که همه همکاران باید اقدامات و فعالیت های خود را با برنامه تدوین شده منطبق سازند.

ایمانی در ادامه به اهمیت ارتقاء دانش و مهارت همکاران اشاره کرد و ابراز داشت: در عرصه رقابت تناتنگ شبکه بانکی کشور، مجموعه ای موفق تر است که همواره کارکنان خود را به سلاح دانش و آگاهی از علوم روز و رصد رقبا و برآورد خواسته مشتریان و مخاطبان تجهیز کند تا بتواند نقش خود را در صنعت بانکداری به خوبی ایفا نماید.

مدیر عامل بانک مهر اقتصاد خواستار کار گروهی و نظم در انجام امور محوله شد و گفت: زنجیره موفقیت با ارتقاء سطح دانش، برخورداری از برنامه جامع و کار گروهی تکمیل می شود بنا بر این هیچ هدفی جز با هماهنگی بین اجزا و تلاش گروهی محقق نخواهد شد.

ایمانی با تاکید بر بررسی نتایج و اثر بخشی فعالیت ها، تصریح کرد: باید خود ارزیابی در تمام رده ها، حوزه ها و فعالیت ها مورد آمایش و تجزیه و تحلیل قرار گیرد تا در اطاق های تصمیم ساز بر اساس نتایج بدست آمده برنامه های کاربردی و مؤثر طراحی و به مرحله اجرا درآید.

وی ارتباطات اثر بخش را از مهمترین اصول کار بانکی دانست و تاکید کرد: باید بتوانیم با آموزش اصول ارتباطات، تعاملات تناتنگی با مشتریان و مدیران، مسئولین، صاحبان مشاغل و صنایع برقرار نماییم تا بتوانیم از این رهگذر برای جلب اقبال عمومی و جذب منابع پایدار موفق عمل کنیم.

ایمانی با اشاره به دست آوردهای کنونی بانک، گفت: هر آنچه که در حال حاضر در بانک مهر اقتصاد شاهد آن هستیم نتیجه سال ها تلاش و کوشش کارکنان ارزشی، متعهد و خدوم آن است لذا همواره قدردان زحمات کارکنان در جهت نیل به اهداف بانک مهر اقتصاد هستیم و برای رفاه این عزیزان از هر فرصتی استفاده خواهیم کرد.

گفتنی است مدیر عامل پس از بازدید از تمامی شعب استان کرمان، با حضور در ستاد سرپرستی استان با همکاران ستاد نیز دیدار و تبادل نظر کرد.
A 4
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت