اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
دوشنبه 26 بهمن 1394
تعداد بازدید: 1737
تعداد نظرات: 0

بانک ها باید از کار و تولید داخلی حمایت کنند

رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان زنجان با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان دیدار و گفتگو کرد.

رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان زنجان با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان دیدار و گفتگو کرد.  

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان زنجان، آیت الله خاتمی - نماینده ولی فقیه در استان - در این دیدار گفت: بانک مهر اقتصاد به واسطه برخورداری نیروی انسانی متعهد و توانمند توانسته است در صنعت بانکداری ایران جایگاه مناسبی را کسب نماید.

امام جمعه زنجان با بیان اینکه بانک ها در زندگی و معیشت مردم نقش ویژه ای دارند، افزود: بانک ها و موسات مالی باید در زمینه رسیدگی به مسائل و مشکلات اقتصادی جامعه برنامه ای منسجم و کارآمد داشته باشند.

نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به توطئه های دشمنان برای تحت تاثیر قرار دادن بخش های اقتصادی کشور، گفت: بانک ها باید در کنار فعالان اقتصادی از کار و تولید داخلی حمایت کنند تا نقشه ها و دسیسه های دشمنان خنثی شود.

آیت الله خاتمی در پایان این دیدار ضمن قدردانی از فعالیت های مطلوب بانک مهر اقتصاد در استان زنجان، اظهار داشت: ارائه خدمات مالی و یاری رساندن به اقشار کم درآمد همواره با برکات ارزشمندی همراه است که به حمدا... بانک مهر اقتصاد خدمت رسانی مناسبی به اقشار مختلف مردم داشته است.

در ادامه، عبدالرضا خاتمی - رئیس اداره امور شعب استان زنجان - گزارشی از اقدامات بانک مهر اقتصاد در زمینه اجرای صحیح قانون بانکداری بدون ربا و حمایت از طرح های اقتصاد مقاومتی ارائه کرد.
A 4
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت