اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
چهارشنبه 07 بهمن 1394
تعداد بازدید: 2740
تعداد نظرات: 0

اولین مشتریان بانک کارکنان آن هستند

همایش مدیران و روسای شعب بانک مهر اقتصاد استان مازندران با حضور معاونین اعتبارات و امور بین الملل و سرمایه انسانی بانک برگزار شد.
 

همایش مدیران و روسای شعب بانک مهر اقتصاد استان مازندران با حضور معاونین اعتبارات و امور بین الملل و سرمایه انسانی بانک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان مازندران، ایرج نیک اختر معاون اعتبارات و امور بین الملل بانک در همایش طرح ارتقاء سود آوری در استان گفت: اولین مشتریان بانک کارکنان آن هستند و اولین گام مشتری مداری باید از کارکنان بانک آغاز شود.

معاون اعتبارات و امور بین الملل تصریح کرد: سپرده گذارانی که به جای انتقال حساب به بانک های دیگر راه انتقاد را در پیش می گیرند وفادارترین مشتریان بانک هستند.

وی اظهار داشت: تجربه ثابت کرده که برای راضی نگه داشتن مشتریان زمان زیادی باید صرف شود لذا نقطه آغاز بازاریابی و مشتری مداری، شعب و کارکنان آن هستند که در ارتباط مستقیم با سپرده گذاران قرار دارند.

نیک اختر در بخش دیگری از سخنان خود در رابطه با اعطای تسهیلات، گفت: به هیچ عنوان نباید بیشتر از مبلغ پیشنهادی تسهیلات به مشتری اعطا شود ولو اینکه اعتبار سنجی بیش از مبلغ پیشنهادی باشد و مشتری نیز شرایط اخذ تسهیلات بیشتر را داشته باشد.  

در ادامه، رضا عسگری معاون سرمایه انسانی بانک مهر اقتصاد در این مراسم گفت: سرمایه انسانی موثرترین و مهم ترین عامل اجرای برنامه ها و اهداف سازمان است از اینرو نحوه تعامل سرمایه انسانی با سازمان و سازمان با سرمایه انسانی نقش بسزائی در موفقیت و عدم موفقیت خواهد داشت.

وی اظهار داشت: سازمان بر پایه سرمایه انسانی استوار است و چنانچه سرمایه انسانی از سازمان راضی باشد، انگیزه بیشتری برای کارکردن خواهد داشت که این رضایتمندی در نهایت باعث ارتقاء بهره وری و افزایش راندمان کاری می شود.

در پایان این همایش از فرماندهان برتر بسیج سازندگی نواحی مقاومت و روسای شعب برتر بانک مهر اقتصاد در حوزه  اعطای تسهیلات اقتصاد مقاومتی به بسیجیان، تقدیر شد.    

گفتنی است معاون اعتبارات و امور بین الملل در بازدید از برخی شعب استان مازندران از تلاش ها و زحمات کارکنان شعب تقدیر به عمل آورد و ضمن گفتگو با آن ها از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات همکاران قرار گرفت.


ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت