اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
چهارشنبه 07 بهمن 1394
تعداد بازدید: 2131
تعداد نظرات: 0

تقویت اقتصاد ملی از برنامه های بانک مهر اقتصاد است

معاونین امور مناطق و پشتیبانی مهندسی بانک مهر اقتصاد از شعب استان اصفهان بازدید به عمل آوردند.
 

معاونین امور مناطق و پشتیبانی مهندسی بانک مهر اقتصاد از شعب استان اصفهان بازدید به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان اصفهان، جواد حاجی مزدارانی - معاون امور مناطق بانک در نشست با مدیران این استان، با اشاره به پیشرفت‌ها و فرصت‌های بانک، گفت: رویکرد بانک مهر اقتصاد در نظر گرفتن نیازهای جامعه، تقویت اقتصاد ملی و کمک به تحقق اقتصاد مقاومتی است که با دریافت مجوز نهایی بانک، مسیر دست یابی به این اهداف هموارتر می شود.

معاون امور مناطق بانک مهر اقتصاد با بیان اینکه نمی‌توان با یک نسخه واحد، تمامی شعب بانک را اداره کرد، ابراز داشت: بخشی از تفاوت‌ها در عملکرد شعب بانک در استان‌های مختلف به شرایط اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی آن منطقه باز می‌گردد.

وی با ابراز رضایت از وضعیت عمومی شعب و عملکرد بانک در استان اصفهان، گفت: ظرفیت‌ بسیار گسترده‌ای در حوزه پولی و بانکی اصفهان وجود دارد بنابراین باید برنامه دقیقی برای شعب مدون کرد تا به خوبی از ظرفیت‌های اقتصادی این استان استفاده شود.

مزدارانی با اشاره به تفاوت حسابداری مالی و حسابداری مدیریتی، تصریح کرد: در حسابداری مالی وضعیت شاخص‌ها بررسی می‌شود اما در حسابداری مدیریتی با استفاده از وضعیت شاخص‌ها برای آینده برنامه‌ریزی می‌شود بنابراین باید با بررسی اطلاعات مالی و مدیریتی، متناسب با ظرفیت اقتصادی استان برنامه‌ریزی مناسبی صورت گیرد و از سوی دیگر با مطالعه بازارهای هدف، ظرفیت‌ها به خوبی شناسایی شوند.

 معاون امور مناطق بانک مهر اقتصاد، گفت: افزایش اثرگذاری اقدامات، عدم فرسوده‌سازی کارکنان، بهره‌گیری از جایگاه امور مناطق، استفاده کامل از ظرفیت‌های شهر اصفهان در بخش تجهیز و تخصیص، توجه به افزایش سود عملیاتی و لزوم تغییر تفکر برخی از رؤسای شعب برای افزایش بهره‌وری مدیریتی از جمله نکات مهمی است که باید در فعالیت‌ها و اقدامات آینده به آن توجه شود.

در ادامه، محمد اکبری - معاون پشتیبانی و مهندسی بانک - ضمن تقدیر از اقدامات مدیران و کارکنان استان اصفهان، اظهار کرد: دستاوردهای کارکنان و مدیران اصفهان اتفاقی نیست و نشان از تلاش، کار جدی و مدیریت منضبط دارد.

اکبری با اشاره به لزوم بازنگری در حوزه مدیریتی، افزود: در احداث و خرید شعب باید صرفه و صلاح بانک را در نظر گرفت و با توجه به افزایش سهم انجام فعالیت های بانکی به صورت الکترونیک بیشترین بهره وری را از فضاهای  موجود داشت.   

علیرضا زمانی مدیر کل شعب استان نیز در این بازدید به ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در استان اصفهان پرداخت و با اشاره به وجود بنگاه های صنعتی بزرگ در استان، گفت: با توجه به مشکلات این قبیل بنگاه های بزرگ در تامین وثیقه، باید راهکار مناسبی برای پاسخگویی به نیازهای مالی این واحدهای صنعتی و تولیدی ارائه شود.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت