اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
ﺳﻪشنبه 29 دی 1394
تعداد بازدید: 2576
تعداد نظرات: 0

خانواده رکن اصلی جامعه محسوب می شود

با حضور نماینده ولی فقیه در بانک مهر اقتصاد همایش عترت ویژه همسران و فرزندان کارکنان استان تهران برگزار شد.
 

با حضور نماینده ولی فقیه در بانک مهر اقتصاد  همایش عترت ویژه همسران و فرزندان کارکنان  استان تهران  برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان تهران، حجت الاسلام و المسلمین شیخی - نماینده ولی فقیه در بانک - در پنجمین همایش خانوادگی عترت در جمع  تعدادی از همسران کارکنان تهران با اشاره به اهمیت خانواده، ابراز داشت: خانواده رکن اصلی جامعه محسوب می شود از اینرو دشمنان اسلام و ایران از طریق رسانه های جمعی و  شبکه های اجتماعی قصد تخریب و نابودی آن را در سر دارند.

حجت الاسلام شیخی خاطر نشان کرد: خانواده ها همواره باید با آگاهی و هوشیاری و الگو گزینی از زندگی معصومین و ائمه اطهار(ع) خود را  نسبت به دسیسه های دشمنان و انحرافات مصون نگهدارند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در بانک آگاهی بخشی در سطح جامعه، خانواده ها به خصوص زنان خانه دار را یکی از راه های مقابله با دشمنان دانست و ابراز داشت: این همایش ها در راستای آگاه سازی خانواده ها برگزار می شود لذا باید در راستای کیفی سازی و ارتقاء سطح آموزشی این قبیل مراسم تلاش کنیم.

وی به ویژگی های خانواده برتر اشاره کرد و گفت: احترام متقابل، خوش خلقی، رعایت حقوق یکدیگر، همکاری دوجانبه، رعایت شیوه زندگی اسلامی و تربیت فرزندان صالح از نقش های محوری زن و شوهر می باشد که پایبندی به این موارد برای استحکام خانواده، ضروری است.

حجت الاسلام دکتر مهکام، روانشناش بالینی نیز در کارگاه آموزشی مهارت های زندگی به ارائه مطالبی پرداخت و در ادامه این همایش با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی، آموزشی، تفریحی و تجلیل از خانواده ها همراه بود.
A 4
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت