اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
چهارشنبه 23 دی 1394
تعداد بازدید: 4032
تعداد نظرات: 0

انتقال 12 شعبه استان البرز به استان تهران

12 شعبه بانک مهر اقتصاد استان البرز طی مراسمی با حضور مدیران کل استان های البرز و تهران و نمایندگانی از دفتر مرکزی به استان تهران منتقل شدند .
 

12 شعبه بانک مهر اقتصاد استان البرز طی مراسمی با حضور مدیران کل استان های البرز و تهران و نمایندگانی از دفتر مرکزی به استان تهران منتقل شدند .

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان تهران، پیمان موحد - مدیر کل شعب استان البرز - در مراسم معارفه روسای این شعب، ضمن تقدیر و تشکر از همکاران خود، ابراز داشت: خدا را شاکریم در جایی مشغول خدمت هستیم که خدمت به اقشار ارزشی و انقلابی را دغدغه خود می داند.

موحد در ادامه با معرفی روسای 12 شعبه استان البرز به مدیر کل استان تهران برای همکاران سابق خود آرزوی موفقیت و سربلندی روز افزون نمود.

محمد قضایی - مدیر کل استان تهران نیز ضمن عرض خیر مقدم به مدیران دوازده شعبه استان البرز، ابراز داشت: فعالیت در بانک مهر اقتصاد توفیق و نعمتی الهی محسوب می شود، چرا که خدمت رسانی هرچه بیشتر و صادقانه تر به آحاد جامعه، فلسفه وجودی این بانک است.

قضایی تصریح کرد: امیدواریم از این فرصت پیش آمده نهایت استفاده را داشته باشیم و بتوانیم در جبهه ی مقدس خدمت رسانی، روز به روزموفق تر باشیم .

گفتنی است شعب اندیشه کرج، ملارد، رباط کریم، شهریار، شهر قدس، بهارستان، بازار ورامین، ورامین، قرچک، فیروزکوه، دماوند و پاکدشت دوازده شعبه منفک شده از استان البرز هستند که از نظر تقسیمات کشوری جزء استان تهران بوده و به همین دلیل به شعب استان تهران اضافه شدند.
A 4
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت