اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
دوشنبه 07 دی 1394
تعداد بازدید: 1791
تعداد نظرات: 0

تربیت فرزندان صالح از نقش های محوری همسران می باشد

با حضور مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در بانک مهر اقتصاد همایش خانوادگی عترت در استان بوشهر برگزار شد.
 

با حضور مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در بانک مهر اقتصاد همایش خانوادگی عترت در استان بوشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان بوشهر، حجت الاسلام شیخی - مسئول نمایندگی ولی فقیه در بانک در این مراسم به بیان نقش زن و مرد در خانواده و وظایف آن ها در قبال یکدیگر پرداخت و گفت: همسران می توانند با احترام، اخلاق نیک، احترام به حقوق یکدیگر و تربیت صحیح فرزندان بنیان خانواده را مستحکم تر سازند.

وی به ویژگی های خانواده برتر اشاره کرد و گفت: احترام متقابل، خوش خلقی، رعایت حقوق یکدیگر، همکاری دوجانبه، رعایت شیوه زندگی اسلامی و تربیت فرزندان صالح از نقش های محوری زن و شوهر می باشد که پایبندی به این موارد برای استحکام خانواده، ضروری است.

حجت الاسلام شیخی با تاکید بر الگو گزینی از سبک زندگی امیرالمومنین(ع) و حضرت زهرا(س)، گفت: طرح عترت، الفتی است برای پاس داشتن ارزش های الهی، محک زدن خود، اتحاد و برادری، درک متقابل و استفاده از نورانیت قرآن که با اجتماع تمامی خانواده های همکاران صورت گرفته است.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در بانک، خاطر نشان کرد: در قرآن کریم سفارش شده که ابتدا پدر و مادر خود را مورد لطف و احسان  قرار دهید و بعد به همسر و فرزندان و نزدیکان خود عشق و علاقه بورزید که این مطلب اهمیت نیکی به والدین را نشان می دهد.

حجت الاسلام شیخی در پایان با تبیین آسیب ها و صدمات شبکه های ماهواره ای به بنیان خانواده، گفت: از هم گسیختگی کانون خانواده ها، ترویج فرهنگ منحط و مبتذل و زیر سئوال بردن فرهنگ ایثار و مقاومت از جمله آسیب های اینگونه شبکه هاست.

گفتنی است مسئول حوزه نمایندگی ولایت فقیه در بانک مهر اقتصاد به همراه مدیر کل استان بوشهر از تعدادی از شعب استان بازدید کردند.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت