اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
دوشنبه 07 دی 1394
تعداد بازدید: 2215
تعداد نظرات: 0

بانک ها باید گره‌گشای مشکلات اقتصادی مردم باشند

نماینده ولی فقیه در استان مازندران در دیدار با مدیر کل و کارکنان بانک مهر اقتصاد این استان، گفت: اقتصاد در اسلام آرمان و هدف نیست بلکه وسیله و ابزاری برای رسیدن به اهداف متعالی تر است.

نماینده ولی فقیه در استان مازندران در دیدار با مدیر کل و کارکنان بانک مهر اقتصاد این استان، گفت: اقتصاد در اسلام آرمان و هدف نیست بلکه وسیله و ابزاری برای رسیدن به اهداف متعالی تر است.    

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان مازندران، آیت اله طبرسی امام جمعه ساری با بیان این مطلب، گفت: امیدواریم  اقتصاد کشور با اجرای درست و صحیح اقتصاد مقاومتی و ایستادگی در برابر تحریم های ظالمانه شاهد رونق و شکوفایی بیشتری باشد.

آیت الله طبرسی افزود: بانک‌ها به ‌عنوان بنگاه های اقتصادی باید گره‌گشای مشکلات مردم باشند و در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی گام بردارند.

نماینده ولی فقیه در استان مازندران فعالیت در حوزه پولی و مالی را حساس دانست و گفت: کارکنان بانک ها می توانند با دقت و توجه ویژه به این مسئله از انحراف و غفلت مصون باشند.

امام جمعه ساری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی، گفت: این دو انتخابات سرنوشت‌ساز و مهم است و حضور آحاد مردم در صحنه، کشور را در برابر دسیسه های دشمنان بیمه می‌کند و اقتدار ملی را افزایش می دهد.

در ادامه رضا عسگری مدیر کل سابق شعب استان -  با اشاره به التزام بانک مهر اقتصاد به اجرای بانکداری اسلامی، اظهار کرد: این بانک برای اجرا و استقرار بانکداری بدون ربا اقدامات قابل توجهی صورت داده که آموزش احکام فقهی بانکداری بدون ربا، بازنگری و انطباق قراردادها با احکام شرع مقدس و نظارت های مستمر شرعی از جمله آن موارد می باشد.

عسگری با اشاره به پرداخت تسهیلات اقتصاد مقاومتی در بانک مهر اقتصاد، خاطر نشان کرد: این بانک به منظور حمایت از تولید داخلی در قالب طرح کارت اعتباری کالای ایرانی تسهیلاتی با نرخ 16 درصد به عموم هموطنان عزیز ارائه می‌کند.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت