اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
دوشنبه 07 دی 1394
تعداد بازدید: 2438
تعداد نظرات: 0

مراقبت از کارکنان مهم ترین وظیفه معاونت سرمایه انسانی است

دوره آموزشی تخصصی کارشناسان معاونت سرمایه انسانی بانک مهر اقتصاد به مدت 4 روز در مرکز آموزش حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) برگزار شد.

دوره آموزشی تخصصی کارشناسان معاونت سرمایه انسانی بانک مهر اقتصاد به مدت 4 روز در مرکز آموزش حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد، علی اکبر اعتمادی نیا - معاون سابق سرمایه انسانی بانک -در این همایش، آموزش کارشناسان را از برنامه های مهم این معاونت اعلام کرد و تداوم این دوره ها را ضروری دانست و گفت: در صدد هستیم تا دوره های تخصصی ویژه کارشناسان را ادامه دهیم تا روز به روز بر توانمندی حوزه مدیریت سرمایه انسانی افزوده شود.

اعتمادی نیا با بیان اینکه مدیران و کارشناسان منابع انسانی راز دار و حافظ اسرار خصوصی کارکنان هستند، حفظ کرامت کارکنان و امانتداری را از ویژگی های دیگر دست اندرکاران حوزه مدیریت منابع انسانی عنوان کرد.

وی با بیا اینکه کار در حوزه سرمایه انسانی سخت و در عین حال لذت بخش است چرا که جلب رضایت کارکنان، رضایت خداوند متعال را در پی خواهد داشت، تصریح کرد: با توجه به اینکه معاونت سرمایه انسانی مسئولیت حفظ حقوق کارکنان و سازمان را به صورت توامان بر عهده دارد از اینرو ایجاد توازن بین خواسته های دو طرف جزء ظرافت های کار در این حوزه به شمار می رود.

در ادامه، جعفر صفائی مزید - معاون طرح و توسعه بانک - با اشاره به اهمیت و جایگاه اقتصاد مقاومتی در شرایط کنونی کشور، نقش بانک مهر اقتصاد را با توجه به ویژگی ها و ماهیت ارزشی آن، نقشی پررنگ و حائز اهمیت در تحقق اقتصاد مقاومتی دانست.

وی با اشاره به جایگاه کلیدی سرمایه انسانی در سازمان، توجه و مراقبت از این سرمایه را مهم ترین وظیفه معاونت سرمایه انسانی برشمرد و با اشاره به مصوبات کارگروه کارکنان در همایش مشهد مقدس، بهبود شرایط خدمات رفاهی کارکنان را در یک بازه زمانی سه ساله را از نتایج مهم این کارگروه اعلام کرد.

صفایی مزید در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تشریح وضعیت کنونی بانک و اقدامات نهایی در مسیر بانک شدن، به تبیین ساختار جدید بانک پرداخت.

در این دوره آموزشی تخصصی 49 نفر از کارشناسان معاونت سرمایه انسانی بانک با مباحث تخصصی در زمینه های قوانین کار و تامین اجتماعی، خدمات رفاهی و مهندسی منابع انسانی آشنا شدند.

گفتنی است در پایان این دوره آموزشی 6 نفر از فراگیران برتر هدایای خود را از معاون طرح و توسعه بانک دریافت کردند.   
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت