اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
شنبه 14 آذر 1394
تعداد بازدید: 3286
تعداد نظرات: 0

جایگاه مناسب بانک مهر اقتصاد، مرهون اعتماد عمومی است

ساختمان جدید شعبه امام خمینی(ره) گرگان با حضور معاونین امور مناطق و پشتیبانی مهندسی بانک مهر اقتصاد افتتاح شد.
 

ساختمان جدید شعبه امام خمینی(ره) گرگان با حضور معاونین امور مناطق و پشتیبانی مهندسی بانک مهر اقتصاد افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان گلستان، جواد حاجی مزدارانی - معاون امور مناطق بانک - در مراسم گشایش این شعبه، اظهار کرد: بانک مهر اقتصاد یک بنگاه اقتصادی ارزشی است که به واسطه اعتماد عمومی و ارائه خدمات به اقشار مختلف مردم، متمایز از سایر بانکهاست.

وی جایگاه مناسب بانک مهر اقتصاد را مرهون اعتماد مردم دانست و افزود: بانک مهر اقتصاد به واسطه اعتماد عمومی در بسیاری از استانهای کشور به لحاظ حجم منابع در میان سه بانک برتر بوده که این اعتماد و اطمینان، وظیفه ما را سنگینتر میکند.

حاجیمزدارانی با تاکید بر ارزشی بودن بانک مهر اقتصاد، افزود: این بانک در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری و در جهت توسعه اقتصاد کشور تمام تلاش خود را برای حمایت از تولید داخلی و طرح های همراستا با اقتصاد مقاومتی، توسعه بنگاههای اقتصادی و تقویت اقتصاد خانوارها به کار گرفته است.

معاون امور مناطق بانک مهر اقتصاد تحقق اقتصاد مقاومتی را راه نجات اقتصاد کشور دانست و  ابراز داشت: مقام معظم رهبری با این کلیدواژه مسیر و تکلیف را بر همگان روشن نموده اند و بانک مهر اقتصاد نیز با تاسی از رهنمودهای ایشان تلاش خواهد کرد تا منابع در راستای اهداف کلان اقتصادی کشور مصرف شود.

در ادامه، محمد سنچولی مدیر کل شعب استان گلستان - گزارشی از فعالیت های بانک در استان ارائه کرد و گفت: بانک مهر اقتصاد توانسته است با تلاش و کوشش همکاران و اعتماد و اطمینان مردم، 9 درصد از مجموع حجم منابع پولی استان را به خود اختصاص دهد.


AR-SA 4
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت