اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
یکشنبه 22 شهریور 1394
تعداد بازدید: 2337
تعداد نظرات: 0

سرمایه انسانی بیشترین نقش را در سلامت اداری ایفا می کند

معاون بازرسی و حسابرسی بانک مهر اقتصاد در همایش مدیران و روسای شعب استان سمنان، حضور نیروهای متخصص و متعهد را عامل اصلی موفقیت بانک در ارتقاء سلامت اداری و مالی عنوان کرد.

معاون بازرسی و حسابرسی بانک مهر اقتصاد در همایش مدیران و روسای شعب استان سمنان، حضور نیروهای متخصص و متعهد را عامل اصلی موفقیت بانک در ارتقاء سلامت اداری و مالی عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان سمنان، غلامرضا نجمی - معاون بازرسی و حسابرسی بانک - در این نشست با بیان اینکه سرمایه انسانی بیشترین نقش را در سلامت اداری بانک ایفا می کند و گفت: برخورداری از نیروهای متخصص و متعهد عامل اصلی موفقیت بانک در ارتقاء سلامت اداری و مالی می باشد.

نجمی امانت داری و شفاف سازی را یکی از راهبردهای بانک مهر اقتصاد دانست و افزود: این بانک با اتکاء به سرمایه انسانی خود توانست در بخش جذب منابع و نفوذ در بازار پولی و مالی به توفیقات بزرگی دست یابد. 

وی اجرای قانون بانکداری بدون ربا و انجام نظارت های شرعی را موجب افزایش بهره وری بانک عنوان کرد و ابراز داشت: بانک مهر اقتصاد برای تحقق این مهم گام های عملی و اساسی برداشته که آموزش احکام فقهی بانکداری بدون ربا، تطبیق تمامی قراردادها با قوانین شرع مقدس، پرداخت مابه التفاوت سود قطعی و علی الحساب و تاسیس اداره بانکداری اسلامی تنها بخشی از این اقدامات هستند.

وی گفت: ضعف آشنایی کارکنان بنگاه های اقتصادی با قانون بانکداری بدون ربا، عدم وجود دغدغه در میان مدیران، نداشتن نظام ارزیابی و توجه نکردن به فرهنگ سازی در حوزه بانکداری اسلامی از جمله عوامل مهم در اجرا نشدن قانون بانکداری بدون ربا به شمار می روند.

در ادامه، حسین زندی مقدم مدیر کل شعب استان سمنان- تولید ملی را موجب رونق اقتصادی عنوان کرد و گفت: روسای شعب باید برای تحقق منویات مقام معظم رهبری در بخش تولید به دنبال مشتریان مطمئن و معتبر باشند تا بتوانیم اقدامات اساسی در ترویج مصرف کالاهای داخلی و حمایت از اقتصاد مقاومتی صورت دهیم.

زندی مقدم از روسای شعب خواست تا ضمن تقویت بازاریابی و فروش محصولات، ارتباط بیشتری با جامعه برقرار کرده و بازاریابی شبکه ای و مذاکره از طریق مشتریان فعلی را در دستور کار خود قرار دهند.  
A 4
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت