اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
شنبه 29 فروردین 1394
تعداد بازدید: 2367
تعداد نظرات: 0

خدمت رسانی به مردم توفیقی الهی است

مدیر کل شعب بانک مهر اقتصاد استان سمنان با نماینده ولی فقیه در این استان دیدار کرد.
 

مدیر کل شعب بانک مهر اقتصاد استان سمنان با نماینده ولی فقیه در این استان دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان سمنان، حجت الاسلام شاهچراغی - امام جمعه سمنان - در این دیدار با اشاره به نقش بانک ها در خدمت رسانی به آحاد جامعه، اظهار داشت: توفیق خدمت رسانی و گره گشایی از کار مردم بزرگترین نعمتی است که خداوند به شما ارزانی داشته لذا قدر این توفیق الهی را بدانید و در انجام کار خیر تعجیل کنید.

وی بانک مهر اقتصاد را یک بنگاه اقتصادی ارزش محور دانست و استفاده از مشاورین فرهنگی روحانی را امتیاز ویژه این بانک عنوان کرد و گفت: تلاش کنید بانکداری اسلامی را در عمل پیاده سازی کنید و در خصوص مفاد قراردادها، عقود و وام ها، مشتریان را تفیهم کنید.

امام جمعه سمنان بر جلب رضایت مردم، نظارت بر امور جاری، دوری از تبعیض، حفظ اخلاق اسلامی و در اولویت قرار دادن اقشار محروم در روند ارائه پرداخت تسهیلات تاکید کرد و خواستار حمایت های همه جانبه این بانک در رفع مشکلات مردم شد.

در ادامه جدیدی مدیر کل شعب استان سمنان - ضمن ارائه گزارشی از عملکرد بانک مهر اقتصاد در حوزه های بانکداری بدون ربا و حمایت از طرح های اقتصاد مقاومتی، گفت: این بانک در سال گذشته به منظور اجرای طرح های مختلف اقتصادی و تولیدی، 218  میلیارد تومان تسهیلات به بیش از 10 هزار نفر پرداخت کرده است.

جدیدی در پایان اظهار امیدواری کرد: در سال "دولت و ملت، همدلی و همزبانی" بانک مهر اقتصاد حامی مناسبی برای سرمایه گذاران داخلی در عرصه تولید و اقتصاد باشد.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت