اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
چهارشنبه 14 اسفند 1398
تعداد بازدید: 1201
تعداد نظرات: 0

مجامع بانک مهر اقتصاد برگزار می شودمجمع عمومی عادی به طور فوق العاده (سالیانه) و مجمع عمومی فوق العاده ادغام بانک مهر اقتصاد به صورت مجزا در دو ساعت ٩ و 11 صبح روز یکشنبه 25 اسفند ماه ١٣٩٨ برگزار می‌شود.

 

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد، مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده (سالیانه) این بانک به شماره ثبت 429709 برای بررسی عملکرد سال مالی منتهی به ٢٩ اسفندماه ١٣٩٧، ساعت ٩ صبح و مجمع عمومی فوق العاده ادغام ساعت 11 صبح روز یکشنبه 25 اسفند ١٣٩٨ در محل سالن باشگاه بانک سپه به نشانی تهران: خیابان شهید مطهری برگزار می‌شود.

تمامی سهامداران محترم بانک مهر اقتصاد می‌توانند به منظور اخذ برگه ورود و حضور در جلسه مجمع مذکور در روز ‌شنبه 24 اسفند ١٣٩٨ در ساعات اداری با ارائه اصل کارت ملی برای اشخاص حقیقی و یا وکالتنامه رسمی برای وکلای سهامداران و معرفی نامه برای اشخاص حقوقی به نشانی: تهران، خیابان پاسداران، خیابان شهید توحیدی( گلستان چهارم)، پلاک 182، اداره امور سهام مراجعه نمایند. همچنین برگه حضور در جلسه یک ساعت قبل از مجمع در محل برگزاری با ارائه مدارک مذکور قابل دریافت می باشد.

‌استماع گزارش هیئت مدیره در خصوص عملکرد سال مالی منتهی به 29 اسفند 1397، استماع گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی در خصوص صورت های مالی منتهی به 29 اسفند سال 1397، بررسی و تصویب صورت های مالی منتهی به 29 اسفند 1397، تعیین روزنامه های کثیرالانتشار برای درج آگهی و سایر موارد در صلاحیت مجمع در دستور کار جلسه مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده(سالیانه) این بانک قرار دارد.

همچنین استماع گزارش توجیهی هیئت ‌مدیره در خصوص ادغام بانک مهر اقتصاد در بانک سپه، استماع گزارش بازرس قانونی بانک در خصوص گزارش تعیین ارزش ویژه بانک مهر اقتصاد که توسط هیئت کارشناسان رسمی دادگستری تهیه و به مجمع عمومی ارائه شده است، بررسی و تصویب ادغام بانک مهر اقتصاد در بانک سپه و سایر مواردی که در صلاحیت مجمع عمومی عادی فوق العاده ادغام بانک مهر اقتصاد می باشد از مهم‌ترین دستورات جلسه مجمع عنوان شده است.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت