آدرس مدیریت شعب استان

استان مازندران در یک نگاه

مکان های دیدنی شهرهای استان

مشخصات جغرافیایی استان

موزه های مازندران

وجه تسمیه و پیشینه تاریخی استان

فرم ارتباط با مدیریت شعب استان

 

اخبار موسسه مالی و اعتباری مهر استان مازندران تصویر خبر

حسنعلی هدایت :

تسهیلات 100 هزار تومانی تا 2 میلیارد تومانی در مدیریت شعب استان مازندران پرداخت می شود

مديركل شعب استان مازندران اعلام كرد: تصميمات پرداخت وام 100هزار توماني تا 2 ميليارد توماني در داخل استان اتخاذ مي‌شود.

به گزارش روابط عمومی استان مازندران ،حسنعلي‌ هدايت در نشست هم انديشي با معاونت سياسي استانداري مازندران ضمن بیان مطلب فوق  با اشاره به فعاليت موسسه مهر در استان ، اظهار داشت: در بين موسسات موجود در كشور، موسسه مالی و اعتباری مهر در زمينه خدمات الكترونيكي نسبت به ساير موسسات در رتبه نخست قرار دارد.

مديركل شعب استان مازندران با بيان اينكه مدیریت شعب  استان در پرداخت وام‌هاي كلان مستقل است، بيان داشت: تصميمات پرداخت وام 100هزارتوماني تا 2ميليارد تومان در استان اتخاذ مي‌شود.

دولت با تقويت بنگاه‌هاي اقتصادي بيكاري را كنترل كرد

معاون سياسي امنيتي استاندار مازندران نيز در اين نشست گفت: دولت با تقويت بنگاه‌هاي اقتصادي، بيكاري را كنترل كرد.

هادي ابراهيمي با اشاره به مطلب فوق اظهار داشت: پول و سرمايه بايد در اختيار كار و توليد باشد.

وي تصريح كرد: از بيماري اقتصادي زماني جلوگيري مي‌شود كه سرمايه‌ها موجب رشد اقتصادی شود و در حوزه كار و توليد و ارزش افزوده ، به گونه‌اي جهت‌گيري كند كه فضاي اشتغال زايي حفظ شود.

وي با اشاره به وجود 42 شعبه موسسه مالي اعتباري مهر در استان مازندران افزود: در حوزه اقتصاد اسلامي بايد به سمتي برويم كه مولفه‌هاي اسلام در آن رعايت شود و اين مولفه‌ها در اين بنگاه اقتصادي «بانك مهر» قابل مشاهده است.

در راستای حمایت از صنعت و اشتغالزایی صورت گرفت

بازدید مدیر کل شعب استان مازندران از ایران خودرو

مدیر کل شعب استان مازندران در راستای برقراری تعامل و حمایت از صنعت و اشتغالزایی از کارخانه ایران خودرو استان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی استان مازندران؛ حسنعلی هدایت مدیر کل استان در این جلسه با حسین نژاد مدیر عامل این شرکت گفت و گو و از افزایش همکاری و تعاملات دوجانبه در آینده ای نزدیک خبرداد.

هدایت، ابراز امیدواری کرد که این جلسه سرآغاز همکاری های سازنده ای بین موسسه و شرکت ایران خودرو باشد.
 

حسنعلی هدایت

شناخت و درک متقابل اصل اساسی در مدیریت است

مديركل امور شعب استان مازندران گفت: نیاز به شناخت و درک متقابل به منظور تسریع دردستیابی به مقاصد و اهداف، امروزه درسازمانها و ادارات به عنوان یک اصل اساسی درمدیریت پذیرفته شده است.

به گزارش روابط عمومی استان مازندران، حسنعلي هدايت، مديركل شعب استان در ديدار با رئيس اداره روابط عمومي و امور بين ‌الملل استانداري مازندران ، افزود: ارتباط بين دستگاه‌ها که ازآن به عنوان روابط عمومی یاد می شود یکی ازمهمترین و با ارزشترین عوامل موثر در سرنوشت هرموسسه وگروه محسوب می گردد.

وي ادامه داد: دردنیای امروز روابط عمومی ها به عنوان عناصر قوی درارزیابی وتقویت برنامه ها وپیشبرد اهداف سازمانها تلقی می گردند.

هدايت اظهار داشت: روابط عمومی هنرش این است که بتواند امکانات وشرایط محیط بیرونی را تشخیص دهد وآنان را با امکانات درون سازمان پیوند دهد و اجرای فرامین درون سازمانی را تسهیل نماید و درنهایت ارتباط سازمان را با بیرون از آن، بدرستی برقرار سازد. که دراین راستا اولین قدم شناخت محیط وسازمان مربوطه است ومنظور از این شناخت ، شناسایی و بررسی نقاط قوت وضعف است.

وي خاطرنشان كرد: تلاش مستمر در جهت ايجاد هويت مثبت براي دستگاه‌ مربوطه، شناسايي زمينه هاي بروز مشكل و نارسايي ها و انعكاس آن به مدير از مهمترين وظيفه روابط عمومي‌ها است.

رئيس اداره روابط عمومي و امور بين‌الملل استانداري مازندران نيز در اين ديدار با ابراز رضايت از عملكرد موسسه مهر استان مازندران در حوزه اطلاع‌رساني گفت: روابط عمومی نهادی است كه به جوامع نوین تعلق دارد و در روند پیدایش و رشد سازمان‌های نوین برای تسهیل ارتباط میان سازمانها با محیط درونی و بیرونی، مخاطبان، گروه‌های تأثیرگذار و تأثیرپذیر از سازمان‌، افكار عمومی، رسانه‌ها و سازمانهای دیگر ایجاد شده است.

كمال رستمعلي افزود: با این وجود روابط عمومي، مانند ساير رشته هاي علوم انساني مورد غفلت قرار گرفته است و توسعه روزافزون ارتباط و اطلاعات در كشور ها، نتوانسته در آن تأثيري داشته باشد. حتي كشور در حال توسعه ما نيز چنين وضعي دارد.

وي گفت: روابط عمومی فراتر ازیک حرفه مشخص با حدود و اعراض معلوم، ترکیب موزونی از فن و هنر و فلسفه است.

پيش از اين ديدار رئيس اداره روابط عمومي و امور بين‌الملل استانداري مازندران كه محمد مهدي بازاري، مدير روابط عمومي موسسه مهر مازندران وي را همراهي مي‌كرد، از بخش‌هاي مختلف موسسه مهر بازيد بعمل و از نزديك با فعاليت‌هاي اين موسسه آشنا شد.

 

با هدف بررسی معوقات و راهكارهاي كاهش آن برگزار شد

 همایش مدیران و مسئولین اعتبارات شعب استان مازندران

همایش مدیران و مسئولین اعتبارات شعب استان مازندران در مجتمع آموزشي و رفاهي موسسه برگزارشد

به گزارش روابط عمومی استان مازندران،حسنعلی هدایت مديركل شعب استان مازندران با اشاره به اينكه پیگیری معوقات همچنان در اولویت کاری اين موسسه است، گفت: استفاده از راهکارهای کارآمد مستلزم جدیت و تلاش پرسنل و استفاده از ابزارهای قانونی جهت وصول معوقات است.

وی افزود: با اين كار مي‌توانيم منابع را در جهت اهداف برنامه پنجم توسعه كشور، سند چشم‌انداز 20 ساله، افزايش توليد و بهره‌وري به كار بگيريم.

 هدايت خاطرنشان كرد: همه تلاش ما معطوف به بازگرداندن تسهیلات معوق شده است .

استاد شاهري عضو انجمن حسابداران خبره نيز در اين همايش گفت: از جمله موضوعات مهم در زمينه بازاريابي و ارزشيابي مشتري،بازاريابي رابطه مند است .

وی افزود: بازاريابي رابطه مند به ايجاد روابط بلندمدت و متقابل با افراد و سازمانها و گروههاي ذينفع اشاره مي كند و اساس آن برقراري ارتباطات مطلوب و موثر با مشتري به منظور حفظ  و نگهداري مشتري است.

شاهری ادامه داد:  بازاريابي رابطه مند به دنبال مشتري مداري وكسب رضايت مندي و وفاداري مشتريان نسبت به سازمان است . زيرا مشتر يان منبع اصلي درآمد ومنفعت سازماني هستند .

گفتنی است ، در این همایش كارگروه‌هايي با موضوعاتي در ارتباط با حسابداری و حسابرسی با مديريت مديران موسسه مهر استان تشكيل شد. در اين كارگروه‌ها ضمن تبادل نظر و گفتگو، آخرين دستاوردهاي علمي در اختيار حاضران قرار گرفت.
 

کارکنان استان مازندران خون اهدا کردند

 کارکنان استان مازندران باهدف بالابردن روحیه ایثار و از خود گذشتگی ، در یک اقدام خدا پسندانه،  به افراد نیازمند خون اهدا کردند .

به گزارش روابط عمومي استان مازندران ، واحد سيار سازمان انتقال خون با استقرار در محل سرپرستی استان اقدام به خون گیری كرد.

اين اقدام درحالي انجام شد كه با توجه به نیاز خون در ایام نوروز، واحدهاي انتقال خون با كمبود گروه هاي خوني مواجه شدند.

اين اقدام انسان دوستانه هر ساله در موسسه مالي و اعتباري مهر مازندران انجام مي شود.
 

دیدار مديرکل استان مازندران با فرمانده سپاه كربلا

مدیر کل و مدیران شعب استان مازندران با سردار شاهچراغی فرمانده سپاه کربلای استان دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش روابط عمومی استان مازندران ؛ سردار شاهچراغي با اشاره به شعار " همت مضاعف، كار مضاعف" گفت: مقام معظم رهبري (مدظله العالی )هر سال پيام‌هاي بسيار ارزشمندي اعلام مي‌کنند که اگر مردم در راستاي اين پيام ها کارهاي سازنده‌اي داشته باشند ، جهش بزرگي خواهيم داشت.

وي افزود: در سال جاري با بهره گيري از همه امکانات و ظرفيت‌هاي موجود ، در راستاي فرامين رهبر معظم انقلاب اسلامي حرکت مي‌کنيم.

شاهچراغي، با تاکيد بر خودسازي در عرصه فکري و روحي بر حفظ اخلاق و سعه صدر توسط کارکنان موسسه مالی واعتباری مهر استان مازندران، افزود: ما درمحضر خدا هر لحظه امتحان مي شويم و بايد در محيط کاري خود فضاي معنوی را بيشتر و پررنگ تر کنیم .

وي با تقدير از خدمات موسسه به قشرهاي مختلف مردم و تلاش براي کاهش مشکلات ايثارگران و بسيجيان اظهار داشت  :مردم به اين مجموعه اعتماد دارند که اين مهم ، رسالت همه را سنگين تر مي کند.

مدير کل شعب استان مازندران نيز در اين ديدار با اعلام خبر تبديل موسسه مالي و اعتباري مهر به بانک، گزارشي از فعاليتهاي انجام شده موسسه در سال 88  را ارائه کرد.

حسنعلي هدايت در خصوص نامگذاری سال جاری به نام "همت مضاعف و کار مضاعف" و چگونگی اجرای آن در سیستم پولي و مالی کشور در سال 89 ، اظهار داشت: باید برای دستیابی به اهداف و برنامه در روند اجرای امور تغییراتی ایجاد شود تا بتوان با صرف کمترین هزینه و استفاده بهینه از نیروی انسانی ، میزان کارآیی را افزایش داد.

هدايت گفت: در سال گذشته موسسه از حيثت منابع  موفق عمل كرده است و در خدمات رساني به بسيجيان و اقشار مختلف مردم نيز به تعهدات خود جامه عمل پوشانده است.

وي  اظهار امیدواری كرد که در سال جاری این خدمات به نحو مطلوب همچون سال گذشته ارائه  گردد .  
 

برگزاري همایش همدلی در استان مازندران

با هدف  تجليل و تقدير از زحمات كاركنان موسسه مالي و اعتباري مهراستان مازندران، همایشی تحت عنوان " همایش همدلی و یکرنگی" در استان مازندران برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی استان مازندران ، این همایش که با حضور کارکنان استان مازندران در محل مجتمع توریستی ناجابرگزار شد،حجت الاسلام والمسلمين نظری نماینده ولی فقیه در سپاه کربلای استان، با اعلام رضایتمندی از زحمات و تلاشهای پرسنل موسسه دراستان مازندران، گفت: با توجه به روند رو به رشد موسسه و فضای  رقابتی بانکها استفاده از ابزارهای نوین بانکی بايد در دستور كار اين موسسه قرار گيرد.

وي افزود: ایجاد  تقویت روحیه معنوی و در نظر گرفتن کلیه امورات شرعی در خدمات و تسهیلات و فعالیتهای موسسه عاملی جهت رسیدن به بانکداری اسلامی است.

در ادامه حسنعلي هدایت مدیر کل شعب استان مازندران با ارائه گزارش کاملی از وضعیت موسسه در استان پرداخت.

وي گفت: موفقيت روز افزون موسسه در استان ، حاصل تلاش مديران و كاركنان اين مجموعه است و اين مسئله نشان دهنده احساس مسئوليت، تعهدات اخلاقی و معنوی پرسنل موسسه مهر در مازندران است.
 

دیدار با نماینده ولی فقیه در سپاه كربلاي مازندران

نماینده ولی فقیه در سپاه کربلای مازندران در ديدار مديران موسسه مهر مازندران گفت:  همت و کار مضاعف بانکها و موسسات مالي و اعتباري کمک به توليد و اشتغالزايي در کشور است.

 به گزارش روابط عمومی استان مازندران ، حجت الاسلام والمسلمین نظری ضمن بیان مطلب فوق ،افزود: موسسه مهر در سال همت و کار مضاعف بايد بيش از پيش براي خدمات رساني به قشرهاي مختلف مردم تلاش کنند

وي  اظهار اميدواري کرد، امسال نيزبا همدلي ،صميميت و معنويت کارنامه درخشان تري با همت و کار مضاعف به مردم شريف استان ارائه شود.

 نماينده ولي فقيه در سپاه كربلاي مازندران تصريح كرد: با توجه به موقعیت کنونی موسسه و تبديل آن به بانك، فصل نوینی در تاریخ موسسه مهر آغاز شده است.

در ادامه مدیر کل شعب استان مازندران ضمن ارائه گزارشي از وضعیت موسسه و تسهیلات پرداخت شده به بسیجیان و اقشار مختلف مردم ، گفت: مديران و كاركنان شعب استان مازندران در راستاي  تحقق منويات و شعار نوروزي مقام معظم رهبري تلاشي مضاعف در سال جاري خواهند داشت.

حسنعلي هدایت افزود: اجراي فرامين مقام معظم رهبری (مدظله العالی)در سايه كار و همت مضاعف و كمك به سيستم اقتصادي كشور ميسر است و موسسه از تمام ظرفيت هاي  مالي و منابع انساني براي رسيدن به اين مهم استفاده خواهد كرد.
 

ساختمان جدید شعبه آیت ا... لائینی نکا افتتاح شد

ساختمان جدید شعبه آیت ا... لائینی نکا با حضور مسئولان این شهرستان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومي استان مازندران، هدایت مديركل استان در مراسم افتتاح این شعبه، گفت: موسسات مالي و اعتباري زمينه‌ساز ارتقاي استانداردهاي سيستم هاي مالي و بانکداري در کشورهستند و مشتري مداري به عنوان محوراصلي کسب و کار آنان می باشد و علاوه بر آن توانستند با جذب نقدينگي به شيوه‌اي مطلوب، اين منابع را در مسير رونق و تقويت توليد در سطح ملي و منطقه‌اي به کار گيرند.

 حسنعلي هدايت در مراسم افتتاح موسسه مهر شعبه آیت ا... لائینی نکا در سالروز تاسيس سپاه پاسداران انقلاب اسلامي ، از موسسات مالي و اعتباري  مهر به عنوان يکي از موفق‌ترين موسسات مالي و اعتباري در نظام پولي کشور نام برد و ابراز اميدواري کرد که با افتتاح اين شعبه در شهرستان نكا، مردم اين شهرستان نيز شاهد تداوم حضور تاثيرگذار موسسه مهر در اقتصاد مازندران باشند.

وي با تاکيد بر اينکه شهرستان نكا قابليت‌هاي فراواني در عرصه اقتصادي دارد، گفت: حضور موسسه مهر در اين شهرستان مي‌تواند دررشد و ارتقای اقتصادی و رفع مشکلات مردم این شهرستان تاثیرگذار باشد .

مديركل  شعب استان مازندران خاطرنشان كرد: با استقبال پرشور مردم از ارائه خدمات بانكي موسسه مالي و اعتباري مهر، سالانه منابع مالي اين موسسه در حال افزايش است.

هدايت از ارائه خدمات نوين بانكي، اينترنت بانك، sms بانك، موبايل بانك، تلفن بانك، نهادينه كردن بازرسي و حسابرسي الكترونيك، رسيدگي و پاسخگويي سريع به شكايات مشتريان در امر مشتري مداري و از طريق سيستم‌هاي ارتباطي شامل ايميل، تلفن گويا، و مراجعه‌هاي حضوري خبر داد.

ساختمان جدید شعبه تنکابن افتتاح شد

ساختمان جدید شعبه تنکابن با حضور مسئولان این شهرستان افتتاح شد .

به گزارش روابط عمومی استان مازندران ، مديركل شعب استان در مراسم افتتاح ساختمان این شعبه ، گفت: با وجود آن که موسسه مالی واعتباری مهر، موسسه ای نوپا و جوان است اما در طی این مدت  خدمات ارزشمندی را به آحاد مردم فهیم استان ارائه و توانسته است مشتریان زیادی جذب و اعتماد عمومی را جلب نماید .

حسنعلي هدايت، شاخص خدمت و احترام به مشتريان را ملاک اصلي ارزيابي عملکرد مدیریت شعب استان مازندران دانست و ابراز اميدواري کرد که اين موسسه بتواند در اين مسير گام‌هاي ارزنده‌اي بردارد.

وی اظهار داشت : نوع خدمات ارائه شده توسط موسسه ، علاوه بر جنبه اقتصادی نگاه به عام المنفعه بودن دارد که برای مردم ، سازمان ها و ادارات و  کاربرد مناسبی دارد . خواسته های مشتریان برای ما مهم است و بر اساس آن خدمات موسسه مهر برنامه ریزی و طراحی می شود .

مهدي بازاري، مدير روابط عمومي موسسه مهر مازندران نيز در مراسم افتتاح اين شعبه ضمن تاکيد بر ظرفيت‌هاي اقتصادي بالقوه منطقه گفت: موسسه مهر با شناخت اين ظرفيت‌ها و با هدف توسعه کسب و کار و با تکيه بر اين توانمندي‌ها در مازندران حضور يافته و در صدد است تا دامنه و تاثير حضور خود را در اين استان افزايش دهد.

مديركل امورشعب استان مازندران:

صف‌هاي انتظار در موسسسه مالي و اعتباري مهر كاهش مي‌يابد

 مديركل امور شعب استان مازندران از كاهش صف‌هاي انتظار در موسسه با هدف ارائه  خدمات مطلوب‌تر به مشتريان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی استان  مازندران، حسن‌علي هدايت در مراسم افتتاح ساختمان مركزي موسسه مالي و اعتباري مهر استان مازندران با اعلام تشكيل اين موسسه در سال 1373 در ميدان شهداي شهرستان ساري تصريح كرد: در زماني كه مازندران و گلستان با هم در يك استان ادغام بوده است بيشترين شعبه‌ها را در اختيار داشت.

وي اظهار داشت: پس از انتزاع گلستان از مازندران 46 شعبه در محدوده مازندران قرار گرفت كه با انجام طرح آمايش اين تعداد به 42 شعبه كاهش يافت.

هدايت با اعلام اينكه فقط 10 شعبه موسسه مالي و اعتباري مهر در ساري فعاليت مي‌كنند از وجود 900 هزار سپرده‌گذار در موسسه مالي و اعتباري مهر مازندران خبر داد.

وي با اشاره به اينكه 30 درصد جمعيت استان در اين موسسه حساب بانكي دارند، يادآور شد: به طور ميانگين از هر سه مازندراني يك نفر در اين موسسه حساب بانكي باز كرده است.

مديرکل امور شعب استان مازندران با اعلام اين نكته كه 5/7 درصد از سهم پولي مازندران متعلق به موسسه مالي و اعتباري مهر است، بيان داشت: با اجراي طرح افزايش بهره‌وري ، سرمايه يك ميليارد توماني اين موسسه در سال 1384 به 17 ميليارد تومان رسيده است.

وي با اشاره به اينكه مدیریت امور شعب مازندران 39 خدمات به مشتريان ارائه مي‌دهد، اظهار داشت: توجه جدي به آموزش و تسهيلات دانشگاهي مورد نظر اين موسسه است.

هدايت اعلام كرد: حدود 80 درصد از كارمندان اين موسسه تسهيلات دانشگاهي دارند و طرح مداوم آموزش عقود اسلامي و بانكداري اسلامي نيز در اين موسسه پيگيري مي‌شود.

وي اضافه كرد: تاكنون به 500 هزار نفر از مازندراني‌ها 7 هزار ميليارد ريال تسهيلات پرداخت شده است.

وي يادآور شد: از هر شش مازندراني يك نفر از تسهيلات عقود اسلامي و قرض‌الحسنه وام دريافت كردند كه 80 درصد اين ارقام در چهار سال اخير بوده است.

هدايت با اعلام اينكه پرداخت تسهيلات به بسيجيان در اين موسسه در اولويت است، اظهار داشت: تاكنون 500 ميليارد ريال به 140 هزار نفر از بسيجيان استان تسهيلات پرداخت شده است كه 32 درصد اين مبلغ در 18 ماه گذشته پرداخت شد.

 

برای نخستین بار در کشور

همایش آموزشی کارکنان خدماتی و نگهبانان شعب استان مازندران برگزار شد

همایش آموزشی و توجیهی کارکنان خدماتی ، نگهبانان و رانندگان  با ابتکار مدیریت امور شعب استان مازندران ، برای نخستین بار در کشور ،  برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی استان مازندران ، حسنعلی هدایت مدیر کل امور شعب استان درباره برگزاری این همایش گفت : پس از بررسی و خود ارزیابی انجام شده از عملکرد شعب و ستاد سرپرستی پیرامون اجرای دستورالعمل نظام آراستگی این همایش برگزار شد .

هدایت اهداف برگزاری این همایش را قدردانی از زحمات  و خدمات این قشر از کارکنان ، شناخت و آگاهی کارکنان از اهداف و استراژی های موسسه ، برشمرد .
 

مشارکت موسسه مهر مازندران در زيباسازي ساري

سخنگوي موسسه مالي و اعتباري مهر استان مازندران از پيشنهاداين موسسه به شوراي شهر ساري براي مشاركت در طرح زيباسازي خبر داد.

محمدمهدي بازاري در جمع كارشناسان روابط عمومي اين موسسه اظهار داشت: موسسه مالي و اعتباري استان مازندران در راستاي فعاليت‌هاي فرهنگي، آمادگي خود را براي شركت در طرح زيباسازي شهر ساري به شورا داده است.

وي افزود: بايد تنديس شهدا، جانبازان و ايثارگران در نقاط مختلف شهرها نصب شود.

بازاري با اشاره به اينكه روابط عمومي در ايران وارداتي است، اظهار داشت: بايد تعريف درستي از روابط عمومي داشته باشيم و دستگاه‌ها بايد به‌صورت تخصصي در حوزه روابط عمومي خود اقدام كنند.

وي با بيان اينكه روابط عمومي در بانك‌ها و موسسات مالي و اعتباري باساير دستگاه‌ها تفاوت دارد، گفت: اصول و منشور روابط عمومي بانك‌ها بايدتدوين شود.

بازاري ادامه داد: در روابط عمومي بانك‌ها بايد بازاريابي باشد چرا كه تبليغات در دستگاه‌هاي اجرايي فقط در اطلاع رساني خلاصه مي‌شود ولي دربانك‌ها براي جذب مشتريان است.

وي خاطرنشان كرد: عدم اطلاع از خروجي تبليغات انجام شده و تاثيرات آن ازمهم‌ترين نقاط ضعف در حوزه روابط عمومي‌هاست.

بازاري تصريح كرد: روابط عمومي ارتباط فكري و تئوري با حوزه‌هاي علمي دارد و توليد علم روابط عمومي به‌صورت بومي بايد مورد توجه قرار گيرد..

وي مدل روابط عمومي موسسه مالي و اعتباري مهر را بر اساس مدل EFQM  (تعالی سازمانی )اعلام كرد و افزود: از مزاياي اين مدل شناسايي سريع نقاط ضعف و قوت، قدرت خلاقيت و توانمندسازي، سنجش و بهينه سازي نتايج سيستم است و مي‌توان اهداف بلند و كوتاه مدت را مورد بررسي قرار داد و بر اساس اين مدل مي‌توان وضعيت موجود را بهبود بخشيد.

 

مديركل امور شعب موسسه مالي اعتباري مهر مازندران:

10 درصد نقدينگي منابع بانكي مازندران را موسسه مالي اعتباري مهر در اختيار دارد

مدير كل امور شعب استان مازندران با اعلام جذب 900 هزار سپرده‌گذار در اين موسسه گفت: 10 درصد نقدينگي منابع بانكي مازندران را موسسه مهر در اختيار دارد.

به گزارش روابط عمومی استان مازندران ، حسن‌علي هدايت اظهار داشت: در راستاي منويات مقام معظم رهبري و اهداف عاليه نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران، موسسه قرض الحسنه مهر (بسيجيان) در سال 1372 با افتتاح يك شعبه در مركز استان شروع به فعاليت كرد..

هدايت گفت: اين تسهيلات بيشتر در بخش‌هاي صنعتي، كشاورزي، توليدي، مسكن، خريد خودرو و لوازم خانگي به متقاضيان اهدا شده است.

وي افزود: تاكنون اين موسسه در مازندران به حدود 700 هزار نفر تسهيلات، در قالب تسهيلات عقود اسلامي پرداخت كرده كه از اين تعداد 200 هزار نفر بسيجيان بوده است.

هدايت با اعلام جذب 900 هزار سپرده‌گذار در اين موسسه در مازندران تصريح كرد: از هر سه مازندراني يك نفر سپرده‌گذار موسسه مهر است.

وي از تجهيز 90درصد شعب به خودپرداز بانكي، تجهيز 100 درصد شعب به دستگاه‌هاي pos شعبه‌اي، تجهيز بيش از 200 فروشگاه معتبر به دستگاه‌هاي pos فروشگاهي، تجهيز بيش از 100درصد شعب به سيستم صف‌آرا و خريد بيش از 50درصد مالكيت شعب خبر داد.

هدايت خاطرنشان كرد: 10درصد نقدينگي استان مازندران از منابع بانكي را موسسه مهر در اختيار دارد.

وي از راه‌اندازي فيبرنوري خطوط ديتا، ارائه خدمات نوين بانكي، اينترنت بانك، sms بانك، موبايل بانك، تلفن بانك، نهادينه كردن بازرسي و حسابرسي الكترونيك، رسيدگي و پاسخگويي سريع به شكايات مشتريان در امر مشتري مداري و از طريق سيستم‌هاي ارتباطي شامل ايميل، تلفن گويا، و مراجعه‌هاي حضوري خبر داد.

هدايت خاطرنشان كرد: هدف مقدس و نيت خالص كاركنان موسسه و اعتماد مردم مومن و انقلابي استان سبب شد تا تعداد شعب استان به 80 شعبه برسد كه پس از جدايي استان گلستان از مازندارن به 42 شعبه رسيده كه آماده خدمت رساني به مردم مازندران است.

وي اضافه كرد: موسسه مالي اعتباري مهر با وجود فعاليت كم خود به نسبت ديگر بانك‌ها گوي سبقت را در بسياري از فاكتورها از موسسات مالي ربوده و دومين موسسه از حيث جذب منابع مردم در سال 87 و اولين موسسه در سال 88  است كه نشان از اعتماد ملت دارد.

مديركل امور شعب استان مازندران تصريح كرد: در آينده نيز با تبديل شدن موسسه مال و اعتباری مهر  به بانك، سهام آن عرضه خواهد شد.

وي افزود: با استقبال پرشور مردم از ارائه خدمات موسسه مالي و اعتباري مهر سالانه منابع مالي اين موسسه در حال افزايش است.

هدايت اظهار داشت: موسسه مالي و اعتباري مهر با توجه به مسئوليت اجتماعي خود و حضور موثر در عرصه‌هاي اقتصادي انواع وام و تسهيلات در قالب عقود اسلامي قرض الحسنه، مشاركت مدني، فروش اقساطي، جعاله و مضاربه به متقاضيان پرداخت مي‌كند.

وي خدمات موسسه را در زمينه‌هاي تلفن بانك، اينترنت بانك، موبايل بانك، SMS بانك و ايميل بانك و صف آرا عنوان و خاطرنشان كرد: اعطاي تسهيلات به مردم در رديف طرح‌هاي مختلف مانند خط اعتباري ثابت، طرح خط اعتباري شناور، طرح حق الوصول، طرح تجليل از محسنين، طرح پيوند سبز، طرح ميثاق، طرح مهر2 و دانش‌آموزان از جمله خدمات اين موسسه است.

مدير كل امور شعب موسسه مالي اعتباري مهر مازندران اظهار داشت: رويكرد موسسه مالي و اعتباري مهر، بانكداري اسلامي بوده و تمام معاملات بانكي موسسه مالي و اعتباري مهر مطابق با قوانين شرع مقدس اسلام است.

 

بیعت کارکنان موسسه مهر مازندران با رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی)

جمع کثیری از کارکنان موسسه مالی و اعتباری مهر مازندران در دیدار مردم مازندران با رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی استان مازندران، کارکنان این موسسه همراه با سایر مردم استان مازندران به مناسبت حادثه تاریخی 6بهمن به دیدار یار رفتند.

کارکنان این موسسه ضمن تجدید بیعت با آرمان های امام (ره) و انقلاب اسلامی ، بر پیروی بی چون و چرای خویش از ولی امر مسلمین جهان تاکیدکردند.

 

دیدار مدیر کل استان مازندران با فرماندهان سپاه استان

مدیریت امور شعب استان مازندران همزمان با آغاز هفته بسیج به دیدار  فرماندهان و مدیران ارشد سپاه کربلا استان رفت و  چفیه مزین به آرم موسسه مالی و اعتباری مهررا به آنها اهدا کرد .

به گزارش روابط عمومی استان مازندران ؛ با آغاز هفته بسیج در طرحی فراگیر کلیه شعب استان موظف شدند تا چفیه های مزین به آرم موسسه را در تمام شهرها به فرماندار ، امامان جمعه ؛ فرماندهان سپاه و مدیران ارشد هدیه کنند .

در این طرح که با استقبال مسئولان شهرهای مختلف استان مازندران روبه رو شد کارکنان استان با حضور در ادارات و ارگان های مختلف چفیه های مهر را به مدیران و مسئولان هدیه کردند .

 

نماینده ولی فقیه در استان مازندران

تلاش موسسه مهر  برای تحقق بانکداری اسلامی قابل ستایش است

نماینده ولی فقیه در استان مازندران در دیدار با مدیر کل و کارکنان امور شعب استان گفت : تلاش موسسه مالی و اعتباری مهر برای مطابقت عقود و خدمات با احکام شرعی و تحقق بانکداری اسلامی شایسته تقدیر است

به گزارش روابط عمومی استان مازندران ، آیت الله نورالله طبرسی ضمن بیان مطلب فوق تصریح کرد : مدیریت امور شعب استان مازندران خدمات ارزشمندی را به اقشار مختلف مردم ارائه کرده است که امیدواریم با تبدیل این موسسه به بانک این روند همچنان ادامه داشته باشد .

در ابتدای این دیدار حسنعلي هدايت مدیر کل استان  با ارائه گزارشی از خدمات  ارائه شده به اقشار مختلف مردم در استان مازندران افزود: اين موسسه در بخش عقود اسلامي از يك ميليون تومان تا يك ميليارد تومان تسهيلات در استان ارائه مي‌كند.

وي اظهار داشت: در بخش‌هاي تكليفي نيز تسهيلات براساس موارد پيش بيني شده ارائه مي‌شود.

هدایت  با اشاره به اينكه اين تسهيلات در قالب طرح مهر دو ارائه مي‌شود، تصريح كرد: در حال حاضر  بررسي مسائل شرعي قراردادها بر اساس عقود اسلامي توسط مسئولان اين موسسه با حضور در قم و ديدار با مراجع در حال تدوين است.

مدیر کل امور شعب استان  مازندران از فعال بودن 42 شعبه در این استان  از رامسر تا گلوگاه خبر داد و افزود: در تمام شعب‌ اين موسسه خدمات نوین بانکداری الکترونیک ارائه می شود.

به مدت دو روز در مشهد مقدس برگزار شد

همایش مدیران و مسئولان شعب استان مازندران

همایش مدیران و مسئولان شعب استان مازندران همزمان با ایام شهادت حضرت جواد الائمه (ع) در جوار بارگاه ملکوتی حضرت امام رضا (ع) برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی استان مازندران ؛ دکتر توسلی از مدیران سابق نظام بانکی کشوردر این همایش به اهمیت جذب منابع و نقش کاهش مطالبات معوق در رشد سازمان پرداخت .

بررسی گزارش های مالی شعب ، تجزیه و تحلیل تراز استان و همچنین بررسی نقاط ضعف و قوت طرح جهادی کاهش مطالبات معوق و برنامه ریزی برای رشد منابع پایدار از مباحث مطرح شده در این همایش بود .

در دیدار دادستان و مدیر امور شعب مازندران مطرح شد

همکاری برای وصول مطالبات معوقه

دادستان استان مازندران در دیدار با مدیر کل امور شعب موسسه مالی و اعتباری مهر استان مازندران از همکاری همه جانبه برای وصول مطالبات معوقه خبر داد .

به گزارش روابط عمومی مدیریت امور شعب استان مازندران ؛ حجت الاسلام جعفری دادستان مرکز استان مازندران در این جلسه گفت : موسسه مالی واعتباری مهر به دلیل خدمات و تسهیلات بی شماری که دربخش های مختلف صنعت وتولید و همچنین به اقشار مردم ارائه کرده ، سهم عمده ای را در حل مشکلات اقتصادی کشور ایفا می کند .

وی ادامه داد : حجم زیاد ارائه تسهیلات طبیعتا میزان مطالبات معوقه را افزایش می دهد ، لذا دادستانی برای وصول مطالبات معوقه پرونده های سنگین و سخت وصول در استان ، تمام توان خود را به کار خواهد گرفت .

در ابتدای این جلسه هدایت مدیرکل امور شعب استان مازندران گزارشی از میزان ارائه خدمات و تسهیلات به اقشار مختلف مردم در سال جاری ارائه کرد .

 

صالحی در بازدید از مدیریت امور شعب مازندران

موفقیت های موسسه حاصل همدلی و تلاش پرسنل است

معاون امور شعب موسسه مالی و اعتباری در بازدید از مدیریت شعب استان مازندارن گفت :

موسسه در دو سال اخیر به موفقیت های بی شماری در عرصه اقتصادی ونظام پولی کشور رسیده که این جز با همدلی و تلاش شبانه روزی پرسنل به دست نمی آمد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت امور شعب استان مازندران ؛ ناصر صالحی که در جلسه شورای مدیران استان مازندران شرکت کرده بود با برشمردن موفقیت های موسسه در سال گذشته ؛ ادامه داد : برای پیشبرد اهداف موسه و ادامه روند موفقیت ها درسال جاری نیاز به همدلی ، تلاش و از خود گذشتگی بیش از پیش پرسنل داریم تا به موفقیت های بیشتری دست یابیم .

گفتنی است ؛ درابتدای این جلسه مدیر کل استان مازندران گزارشی از فعالیت های موسسه در سال جاری ارائه کرد .

 

 
نرم افزار مشاوره مالی
چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟ مرحله اول /
میخواهم حساب قرض الحسنه افتتاح نمایم.
1.میخواهم حساب قرض الحسنه افتتاح نمایم.
مرحله دوم /
میخواهم حساب قرض الحسنه افتتاح نمایم.
1.میخواهم حساب قرض الحسنه افتتاح نمایم.
مرحله سوم /
میخواهم حساب قرض الحسنه افتتاح نمایم.
1.میخواهم حساب قرض الحسنه افتتاح نمایم.